Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki tud segíteni abban, hogy...

Ki tud segíteni abban, hogy végre el tudjam dönteni, hogy melyik telefont szeretném inkább megvenni?

Figyelt kérdés

IPhone 11 Pro Max és IPhone 12 között vaccilálok.

Azért mert az IPhone 12 esetén nagyon megfogtak ezek a dolgok:

Design

A kék és piros színei.

Az IPhone 5-re emlékeztető kinézet.

Jobb kamera

Erősebb, időtálóbb processzor.


A 11 Pro Max esetén pedig ezek a dolgok:

Nagy kijelző

A zöld és az arany színű modellek.

A szélei főleg a zöld színű modellnél. (Nem az tetszik, hogy lekerekített hanem olyan prémium érzést diktál és szép is! ) Tehát az anyaghasználat

Nagyobb aksi. Tehát majd nem kell félnem attól, hogy lemerülök.

Talán a telefoto kamera is említésre méltó.


Ami mind2 telefon előnye az a kijelző. És sajnos amikor üveg fóliát rak rá az ember akkor tényleg ugyanolyan a 2 kijelző teljesen. Mármint nem meretileg, hanem minőségileg. És fólia sajnos bizony kell rá.


Az ár és a tárhely nagyjából ugyanaz. A 12 általában 170-180. A 11 Pro Max 160-170 körül megy. 83-95% aksikkal. 64-128gb tarhelyekkel. 256gb-s modellt normális aksival nem láttam ilyen áron sajnos. De ez nem tudom, hogy kibuvó lenne e számomra. Mert nem tudom, hogy ekkora tárhelyre szükségem e lesz valaha.

Az IPhone 12 Pro is sajnos már drágábban 210 inkább 220 ezer forintokért megy. Kár, pedig abban a teloban a Lidar az ami nagyon meg tudna fogni. De ennyi keretem már nincs.


Tehát most abban a nehéz helyzetben vagyok, hogy egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mit unnék meg hamarabb. És melyik telefon okozná bennem azt az érzést, hogy bánom, hogy nem a másikat vettem.

A szögletes design vagy a nagyobb kijelző?! Ti melyiket vennének meg?



2022. máj. 6. 19:53
A kérdező szavazást indított:
IPhone 11 Pro Max
IPhone 12
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen időtávra tervezel vele. Egyébként én az akksi és a telefotó kamera miatt a 11 Pro Maxot választanám. Viszont ha ezek annyira nem számítanak neked, akkor a 12 lehet jobb választás lenne számodra.
2022. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Erősebb, időtálóbb processzor."

1 évvel...

11 PM-et venném a telefotó és az akksi miatt ha csak ebből a kettőből lehet választani.

2022. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"És melyik telefon okozná bennem azt az érzést, hogy bánom, hogy nem a másikat vettem."

A kérdésed alapján bármi amit veszel ...

2022. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

11 Pro Max,ha a dizájn mégse annyira fontos.

Mire a támogatása megszűnik már rég elfelejtetted az a telefont.

2022. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a külsőt másodlagos szempontnak venném, viszont úgy látom, hogy nincs nagy különbség köztük ilyen téren se, mert mindkettőből soroltál fel színeket amik tetszenek, és mindkettő formavilágára is tettél megjegyzést.

De ha ezeket kizárjuk és a belsővel kezdünk, 12 mellett a teljesítmény nemigen képes érvelni, elhanyagolható a különbség, ami viszont jelentősebb, az a kamera, annak is pl az éjjeli fotója, ami 11 pro maxon rosszabb, viszont már megtalálható rajta is a funkció egy bizonyos szinten, és ezen felül csak mellette érvel a telefotó kamera, a nagyobb méret (amennyiben ez neked ideális, értsd: nem túl nagy) és a jobb aksi.

Szóval én a 11 pro max felé húznám a vásárt, vagy amennyiben ki tudod húzni még egy kicsit és gyűjtögetni rá, legeslegjobbnak azt látnám, ha 12 proval szemezgetnél. Ha viszont sürgős, csak a 11 pro maxot ajánlom.


Egyébként érdekes, hogy a szavazatok alapján 12, válaszok alapján 11 pro max :D nem igazán értem.

2022. máj. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!