Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet megtudni, kí...

Hogy lehet megtudni, kí hívott ? Yettel szám, de Google nem adja ki. Érdemes esetleg náluk érdeklődni ?

Figyelt kérdés
20as, smsre nincs válasz, sem vissza hívásra, mielőtt...
2022. máj. 7. 06:29
 1/8 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Ezeken rákereshetsz... ha valami cég, akkor általában kiadja.

[link]

[link]

[link]


Amúgy ha titkos a szám (az online tudakozóban nincs benne), akkor a szolgáltató sem fogja megmondani. :D

2022. máj. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
hívd vissza b..g!
2022. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2, leírást meg majd más elolvassa helyetted. 1esnek köszönöm.
2022. máj. 7. 10:28
 4/8 anonim válasza:
58%
Truecaller
2022. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha visszahívni nem tudod és SMS-re sem válaszol, akkor jó eséllyel valamilyen reklám, értékesítő vagy közvéleménykutató volt. Esetleg lehet szolgáltató (bank, energiaszolgáltató stb.), de ha lényeges az ügy, akkor más csatornán is értesítenek majd.


Tegyél rá minél nagyobb ívben, még a kérdés kiírása is nagyobb energiabefektetés volt, mint amit általában az ilyenek megérdemelnek :)

2022. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Délután sikerült vissza írjon párat végül. Lesz@rtam volna alapból, csak éppen el bírtam aludni, amúgy is nyűgös vagyok így közel 18 hetes terhesen és most ideges lettem tőle 🤣 De mától éjjel még rezegni sem fog a telefon, így sem alszok néha semmit éjjel. 😪
2022. máj. 7. 17:59
 7/8 anonim válasza:
Kellemes babavárást!🥰
2022. máj. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🥰
2022. máj. 8. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!