Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül elküldtem egy...

Véletlenül elküldtem egy fotót valakinek nem is tudom hogyan és mikor de a messengeren van. Sehogy nem tudom én azt onnan eltüntetni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 08:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Van olyan lehetőség hogy módosítani a fotót csak azt nem tudom hogy ezt a módosított at ki is lehet cserélni az eredetivel mert nekem ez eddig úgy sikerült ilyen esetekben hogy az eredeti elküldött És bent maradt meg a módosított is ment az is bent maradt
2022. máj. 7. 08:51
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezt most magyarul xd
2022. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Visszavonás
2022. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Menj rá hosszan a képre és ott lesz olyan hogy visszavonás
2022. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sajnos, nekem nem ír ki olyat, hogy visszavonás (Xiaomi 11 tel)...de van asztali szám.gépem is. Viberen simán vissza lehet vonni, de Messengeren nem találom, hogy hol és hogyan...
2022. máj. 7. 09:24
 6/17 A kérdező kommentje:
Annak, aki nem értette: Messengeren akartam valakinek küldeni 1 fotót, de valahogy, véletlenül ki volt jelölve egy másik fotó is, és elküldte mindkettőt
2022. máj. 7. 09:26
 7/17 anonim ***** válasza:
Nálam szokott lenni olyan, hogy visszavonás...
2022. máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már meg is tettem (asztali gépen). Eddig okostelcsin próbáltam, ott nem találtam rá lehetőséget...de nem állítom, hogy nincs is - én nem találtam. Érdekelne, hogy ott is lehet-e ilyet csinálni..

Nagyon köszönöm a segítséget!!

2022. máj. 7. 09:32
 9/17 anonim ***** válasza:
Szívesen. Örülök, hogy sikerült. :)
2022. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Meg is találtam. Nem is értem, hogy saját magamnak ez miért nem ment...erősebb mentségem nincs, mint a korom...(ffi 65)
2022. máj. 7. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!