Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek a legjobb telefonok kb...

Melyek a legjobb telefonok kb 60.000 és 70.000 ft között?

Figyelt kérdés
sokat gondolkodom, hogy milyen telefonra váltsak, de mivel nem szeretném az összes pénzem erre költeni megállapodtam egy ilyen összegben

2022. máj. 7. 14:43
 1/10 anonim válasza:
19%
Redmi Note 9 Pro, nekem is az van semmi panaszom, jó kamera, jó aksi, 128GB tárhely, más nem nagyon kell. 2 év után is kibír 2 napot normál használatnál.
2022. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Realme 8i:

[link]

2022. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Realme 8i tényleg nem rossz 4GB RAM 128GB tárhely és van NFC is, de Alza-tól evlből sem veszünk semmit!
2022. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

#3.Rendben van az Alza, korrekt az ügyfélszolgálat és a garanciás ügyintézésük is rendben van.

Semmivel nem rosszabb mint az Aqua, 220Volt és társai.

2022. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi Redmi Note 11 vagy Realme 8i. ezek a kategória leggjobbjai.
2022. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4: Lehet, de kb. minden drágább, mint máshol, azon kívül az az idegesítő zöld űrlény nálam kiveri a biztit. Csőre Gábor lejáratta magát vele.
2022. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6.Ez nem feltétlen igaz, olcsóbban vettem már tőlük, egeret, nyomtatót, telefont stb.

A másik tárgytalan, engem nem érdekel a marketing része, igyekszem ezektől eltekinteni.

2022. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igaz, nem telefon, hanem konyhai aprító, de mi ráfaragtunk az Alzával, abszolút nem ajánlom, egyszer rendeltünk csak onnét, de soha többé semmit! Eleve sérült volt a termék, olyan részen, hogy használhatatlan volt, ráadásul 2 hét herce-hurca, mire visszavették! Más webshopokban még nem csalódtunk!

Lényegre térve: a MediaTek a legrosszabb SoC-gyártmány, nem ajánlom, a Redmi Note 9 Pro és a Redmi Note 11 viszont szerintem is a legjobbak ennyiért! A Note 11 bár nem tud 4K-ban videózni, de ha esetleg ez nem feltétel... A Redmi Note 9 Pro pedig hardveresen abszolút a legjobb ennyiért, bár már 2 éves típus, és az Android 10 nem a legfrissebb, de legalább 3 évig még tutira kap támogatást!

[link]

2022. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8.Dehogy legrosszabb, a G96 messze veri a mezőnyt a felsorolt snapit is elég simán. Ennyiért az a legerősebb, mondjuk az a SoC arra is ment ki, mindezt alacsony fogyasztás mellett.

Xiaomi-t meg nem ajánlom, a MIUI miatt ami azért messze van a jótól.

A support meg abban merül ki hogy küldik ki az újabb MIUI-t, az alap android az nem frissül, kvázi messze van az elvárt supporttól.

Realme meg elég jól áll ilyen téren.


Tapasztalatra kitérve, minden webáruház hibázik, ez benne van. Személyes tapasztalatra éppen ezért nem alapozunk, iszonyat sok vásárlást lebonyolítanak ezért 1-1 vélemény nem számít kb. semmit. És mivel nagyobb számban van a pozitív ezért bátran ajánlott, ha a hangos kisebbségen múlna kb. semelyik webshopból nem szabadna vásárolni.

2022. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Realme C35
2022. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!