Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy annak...

Miért van az, hogy annak idején mindenki a kisebb méretű IPhonet vett, most pedig szinte nem is találkozok olyannak aki sima Prot venne?

Figyelt kérdés

Amikor az IPhone XS és 11 (Pro)?széria volt a csúcs akkor általálban mindenki a kicsi modellt vette meg belőlük. Pedig az A12-es procival szerelt modellek közül csak az XS Max volt igazán megérős, mert annak már szép üzemideje volt. Az XR, XS-nek meg talán az is túlzás ha azt mondom elfogadható volt az üzemideje. Bár inkább a legtöbb ismerősömnek a sima X,8 és régebbi modellekkel voltak gondjaik.

Illetve a 11-es szériának már jobb volt az üzemideje mind3 telefonnak. A sima 11, 11 Pronak is jobb mint egy 8 plusnsk vagy majdnem olyan mint az XS Maxnak. De a 11 Pro Max meg rendesen felvette a versenyt az aksiban a legjobb Androidos telefonokkal is. És ezek még nem is voltak olyan tepsi telefonok. A 11 Pro meg szerintem eléggé kis telefon. Mármint nem csak akkumlátor szempontból. Hanem a 12 Pro már kapott 6.1 colos kijelzőt. És az üzemidő is jobb lett.

Nem értem, hogy akkoriban miért nem rajongott senki a nagy méret miatt.


Most pedig az van, hogy mindenki aki teheti az IPhone 13 Pro Maxot vesz, ha pedig nem akkor 13 Mini vagy sima 13. Olyan szerintem nem nagyon van, aki 13 Prot tud venni, de Pro Maxot már nem. :D Hiszen 40 ezer forint az ár különbség. Inkább a nagyobb tárhely miatt vesznek esetlegesen sima Prot. Ha szorít a gatya és valakinek mégis szüksége lenne rá. Azt nem értem, hogy idén miben lett jobb a Pro Max, ja még nagyobb lett. Már tavaly is mindenki a 12 Pro Maxot vette.



2022. máj. 9. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vesznek sima prot. Az hogy te nem találkotol olyannal, az nem jelenti azt, hogy senki nem veszi.

Én sem látom minden naz az angol királynőt, mégis látetik... :D

2022. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom egyre többet használják a telefont, a nagy kijelzőn többminden "fér el", a nagy virtuális billentyűzeten írni is könnyebb.
2022. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert talán az legkisebb Xs volt a legolcsóbb akkoriban...?
2022. máj. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"mindenki"

hülyék vesznek ájfont.

2022. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na most összeszámolom azokat, akiknek tudom hogy 13-asa van és ismerem:

Egy volt kollégámnak 13 Minije van, kettő jelenleginek pedig 13 Pro vagy 13 Pro Max, nekem meg sima 13.


Tehát én a környezetemben egyáltalán nem tapasztalom azt, hogy mindenki a nagy modellt venné. Sőt...

2022. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Morzsi007 ***** válasza:
Én anno berendeltem látatlanba a 6 Plus-t. Mikor megjött csak néztem mekkora batár kijelző. Böngészésre, játékra tökéletes volt a méret, de mikor zsebre raktam a lépcsőn alig tudtam lemenni, annyira feszült a nadrágba. Főleg, hogy volt rajta egy szilikon tok. 14 napon belül visszaküldtem és cseréltem sima 6-ra. Számomra a hordozhatósága kényelmetlen volt, hiába bírta sokáig az aksi, nem az volt az elsődleges. Most Mini-t használok és ezután a sima 12 vagy 13 is nagy méretnek számít. Inkább a simát vagy Minit látom az emberek kezében, Pro Max-szal nem igen találkozom az utcán.
2022. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy hangos kisebbség, akik mind hangoztatják, hogy jajj, túl nagy a telók.
2022. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!