Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 9 PRO...

Xiaomi Redmi Note 9 PRO vélemény? Megbízható, jó telefon?

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszem 6GB ram-os, és 64 illetve 128 GB tárhellyel jött ki.

Érdekelne, hogy megbízható normális telefonnak tartjátok-e? Ezalatt azt értem pl. hogy normálisan működik-e, nem fagy be, nem lassul be stb.

Nem sűrűn cserélgetek telefont, úgyhogy legalább 2 évig szeretném használni, max. 3, csak fontos, hogy normálisan működjön, ne lassuljon be.

Ha már tárhely, akkor 64 vagy 128 GB?



2022. máj. 9. 19:45
 1/3 Zzzoli ***** válasza:

Semmi baj vele, stabil, nem fagy.

Az hogy egy telefon "belassul" a hardveres milyensége, minősége függvénye.

Általában ez az alsó kategóriában történik meg ideje korán, középkategóriában akkor következik be, amikor már az egész architektúra öregszik, vannak tőle újabb, gyorsabb tárhellyel, cpu val rendelkező telefonok és a fejlődő használt alkalmazások egyre jobban kimerítik az erőforrásait.

A Note 9pro Snapdragon 720-as cpu-ja sem mai darab már, helyedben inkább az újabb Note10 pro, vagy 11pro felé nézelődnék.

2022. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van. Nincsen vele semmi bajom, sőt kifejezetten jó telefon. Bár a játékokat nem viszi olyan jól.

Inkább akkor már vennék egy Xiaomi Redmi Note 10 5G-t, Note 10 Prot, Note 11S-t, Poco X3-mat, Poco F3-mat. Redmi Note 11 pro nem éri meg. Mert a 4G modell az ugyanaz mint a 11S. Az 5G modell meg túl árazott. Inkább Xiaomi Poco X4 Prot vennék helyette. Az belsőre pontosan ugyanaz a telefon. Csak kicsit olcsóbban, jobb aksival és elegánsabb külsővel.

De a legjobban megérős téma az a Poco F3 lehet. Mert messze az a legyorsabb Viszont képeket még tud hasonlóan elfogadhatóakat csinálni mint a többi vele egy árban lévő Xiaomi. Viszont videókat valami gusztustalan minőségben lehet vele készíteni.

2022. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az őszintét megmondva én nagyon szeretem ezt a telefont. Nekem már lassan 2 éve megvan, úgyhogy lassan jön majd az új, de nagyon fáj a szívem érte azért, mert nagyon jó kis telefon.

Nekem ez a harmadik Xiaomi telefonom, és a note 5 és note 7hez képest, ez volt a legjobb. (A note 7 nagyon sz*r volt, már bocsánat).


Viszont, mint minden telefon egy idő után elavultá válik. A Xiaomi telefonok kb 2 évig vannak "divatba" aztán utána alig jön rá frissítés vagy bármi. Viszont nagyon megbízható a note 9 pro, nagyjából viszi a játékot, de azért egy pro-hoz képest kevés.


Jók a Xiaomi telefonok, viszont azt nagyon tudom sajnálni hogy sose tudnak újat mutatni. Olyan mint ha az összes ugyanaz a telefon lenne, kisebb változtatásokkal kívülről.


Gondolkodtam hogy váltok másik csoportra, de... Samsung, Apple túl van árazva azért, a Huaweibe meg nincs Google stb... Plusz nem tudom a sok Android után egy erős váltás az Apple-re mennyire lenne jó, mennyire tudnék megbarátkozni vele, plusz az nem 2 éves telefon lenne remélhetőleg.

Még decemberig van időm agyalni ezen.

A lényeg hogy jó telefon, viszont ha van rá kereted nézelődj a 10-11 körül inkább.

2022. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!