Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon a Xiaomi Redmi...

Jó telefon a Xiaomi Redmi Note 10 Pro ,megéri most megvenni?

Figyelt kérdés

Eredetileg arra vagyok kíváncsi, hogy mennyire gyors, milyenek a kamerái, mennyire lehet vele játszani. A szoftverje nem e olyan, hogy buggolgat, befagyogat, laggol, WiFi kapcsolat gyakran megszakad, Random leáll. Mert az IPhone 5S-el ilyen problémák voltak. Mármint legfőképp így a végén. Tehát, hogy böngészére és alap felhasználásra használható e normálisan?


Na meg, hogy szürkeimportrol akkor érdemes e telefont venni, vagy sem? Mert a legolcsóbb áruház amiről tudom, hogy nem szürkeimportos az az ION. De ott már 94 ezer, és ennyiért az AQUA is árul Poco X3 Prot. Sokan állítják azt, hogy telefont ne nagyon vegyen senki szürkeimportról.

De ha mégis megéri onnan is venni akkor innen venném meg mert több pénzt ezért a telefonért nem szeretnék és nem is nagyon tudok kiadni.


Ha pedig nem akkor nem tudom mi legyen.

[link]



2022. máj. 9. 21:24
 1/5 Fulár ***** válasza:
Lassan egy éve hasznâlom.Nem tudok negatívumokat írni róla.Az ârkategóriâjâhoz képest gyakorlatilag tökéletes.Szép kijelző.Frankó sztereó hangszórók.Fülessel is jól szól.Az aksi bírja.A töltés gyors.A kamerák rendben vannak.(Ez NEM)egy csúcsmodell)Ezt észben kell tartani.Játékokkal elboldogul.A fogâsa kellemes.Soha nem volt vele semmi gondom.
2022. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom (még) nincs, de épp telefonvásárlás előtt állok, és nálam is az egyik fő esélyes a Redmi Note 10 Pro, szerintem 100 ezer Ft alatt az egyik legjobb telefon!

Sose volt még Xiaomi telefonom, de ár-érték arányban nagyon jók, legalábbis a legtöbb, viszont a MIUI felületét általánosságban többen szídják, leginkább hogy tele van reklámokkal, ugyanakkor ezeket elvileg ki is lehet kapcsolni! Amikben különösen jó, főleg ennyi pénzért:

120 Hz Amoled kijelző

1200 nit fényerő (abszolút rekord)

5020 mAh akksi, 33 watt gyorstöltéssel

108 MPx főkamera, amiben itt 12 helyett 18 MPx a hasznos részletgazdag felbontás

Bővebben itt van róla a Mobilaréna tesztje:

[link]

2022. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én inkabb poco x3 prot vennek ha számít az erő. Ha nem akkor redmi
2022. máj. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több, mint 1 éve használok egy ilyet, minden szempontból tökéletes.
2022. máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

HW fizikai tulajdonságain és az árán is nézzünk át. Fontos szempontok aláírom, de vannak más fontos dolgok esetleg amit érdemes megfontolni.


Egyrészt több mint 1 éves. Kijött az utódja. Előző olcsóbb lett hol a gond.

Ott hogy Xiaomi redmi széria néha fél vagy max egy éves váltásokkal szórja a készülékeket. Mi ezzel a baj? Semmi azt leszámítva hogy nincs élő ember aki átlátja a kínálatot, és pont ez a baj mert hogy emiatt frissítés is max év aztán annyi. Sőt Összesen 1 év frissítés jár, illetve a MIUI -t reszelgetik a második évben meg némi droid pecs amit még kiadnak néha aztán annyi.


Egyébként ár értékben jó telefon volt, és most is ez.

Minőségi fotózást ne a Redmi szériában keress. Használható. 108MPx ne tévesszen meg mert a legjobb kamera máig az alma 12MPx -s kamerája.


Tavaly egy rakat díjat bezsebelt ár érték ben a legjobb telefon volt.

Azt szoktam javasolni hogy Redmi és poco ból az aktuális generációt kell megvenni.


Az viszont sajna igaz hogy a 11 széria meg meg sem közelítette az ár érték bajnok jelzőt.

Alternatíva ként a most kifutó de még kapható Samsung A52s -t javaslom, alig drágább de kb mindenben jobb.


Igen tudom hogy ez plusz kb 20-25K.

Amennyiben 80k a limit szürkeimportosan, akkor nem sok játékos marad.

Poco vagy a Realme ami játszik... Poco ugyan az mint a Redmi.


Felmentek a telefon árak nem kicsit. Note 10 pro és mint a samu A52s utódai már jóval drágábban kezdtek. Azon az áron amennyiért most ezeket megveszed ezek az újak már csak használtan lesznek elérthetőek.

2022. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!