Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le szeretném cserélni a...

Le szeretném cserélni a telefonom,és nem találok netet kis méretűt, kb 5 colos kijelzővel rendelkezőt ( kivéve iPhone) Van ilyen androidban?

Figyelt kérdés

Lehetőleg nem horror áron,egy közép árkategóriás, amit nem is kell kidobni pár hónap múlva.

Köszönöm



2022. máj. 10. 17:20
 1/9 A kérdező kommentje:
*neten
2022. máj. 10. 17:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen olyat találtam, ami nem olyan nagy (68 mm széles), és nem kell kidobni pár hónap múlva, a Sony Xperia 10 III Lite. Ennél sokkal kisebbek kb. 5 éve nincsenek.
2022. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Az se olyan kicsi. Már kb csak iPhoneban van kisebb méretű telefon
2022. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
#3 Tudom, de ez van.
2022. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Kis kijelzős telefont csak felárral kapsz, mert manapság a nagy méret a divat. Szerintem engedd el.
2022. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
3-as vagyok. Nekem iPhone se 2020 van. Használtan már 80tól kapható ha neked ennyit megér és elég az akku idő akkor ezt javaslom
2022. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esélytelen, max. használtan! Ha mindenképp újat akarsz, akkor csak iPhone jöhet szóba, de azok meg eleve drágák! Vagy Androidosból képzeld úgy, hogy egy kisebb méretű tablet van nálad, amivel telefonálni is lehet!
2022. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem a kijelző mérete számít Android-os telefonoknál hanem a telefon mérete. A legtöbb Android-os telefon nagyobb kijelzővel rendelkezik, mint az iPhone SE, de méretben a telefon nem nagyobb vagy csak néhány mm-el.

Pl: iPhone SE 138m hosszú, 67mm széles és egy 4.7colos kijelzője van (ami még FullHD sincs, ami picit már röhejes 2022-ben), míg a Pixel 4a 144mm hosszú és 69mm széles és egy jóval nagyobb 5.8colos FullHD+ kijelző van benne.

Másik példa: A OnePlus One-om egy 5.5 colos képernyővel rendelkezik, viszont maga a telefon jóval nagyobb a Pixel 4a-mnál pedig abban 5.8 colos képernyő van

Ez azért van, mert sok telefon már gyakorlatilag káva nélküli kijelzővel rendelkezik, nincs felül és alul a fekete sáv.

2022. máj. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
Nézz rá az iPhone 12 minire akkor 8-as
2022. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!