Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem 50 gigányi Icloud...

Vettem 50 gigányi Icloud tárhelyet, szeretném a régi Iphone 6s-emről áttenni a fényképeket (összesen 40 gigányi fénykép és videó van azon a készüléken) az Icloud felhőbe. Hogyan lehetséges ezt megcsinálni, hogy olyan legyen, mint a Google Drive-ban?

Figyelt kérdés
Tehát hogy el legyenek mentve a régi Iphone-omról a fényképek az Icloud-ba, hogy aztán a többi készülékről is el tudjam azokat érni?

2022. máj. 13. 14:39
 1/4 A kérdező kommentje:

Magyarul azt szeretném, ha az összes fénykép fel lenne töltve az Icloud nevezetű felhőbe, amelynek segítségével a fényképeket, videókat bármilyen más készüléken (iphone, ipad, pc, laptop) el tudok érni.

Mint a Google Drive-on.

2022. máj. 13. 14:44
 2/4 A kérdező kommentje:
Követem a hivatalos Apple weboldal utasításait, de az a helyzet, hogy nem látom sem az icloud.com-on, sem más készülékemen a képeket...
2022. máj. 13. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

szerintem egy ilyen szifonos vackon nincs 40 tárhely.

Másold át Linux PC-re és vegyél egy rendes telefont Androiddal, utána icedrive, megaSync, filen, vagy degoo ingyen minden eszközön

GAFAM-ot felejtsd el, több mint kinos már vagy 10 éve.

2022. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Kapcsold be az iCloud fotókat.

Tedd töltőre a telefont és zárd le (nyomd meg az oldalsó gombot). Aztán várj. 40 giga feltöltése nem 1-2 perc. A legjobb ha éjszakára úgy hagyod a telefont, töltőn.

2022. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!