Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom engedélyezni...

Hogy tudom engedélyezni andoridon a megjelenítés a többi alkalmazás felett funckciót?

Figyelt kérdés

Hogy tudom engedélyezni andoridon a megjelenítés a többi alkalmazás felett funckciót?


ZTE Blade A31 készülékem van amin android 11-es verzió fut. Az egyik aplikációnak (Earhquake network PRO) szüksége lenne erre az engedélyre a riasztások megjelenítéséhez, de sajnos nem lehet engedélyezni mert a rendszer letiltotta azt.

Ezt irja ki a telefon: A Funckió nem áll rendelkezésre, A rendszer kikapcsolta ezt a funkciót mert lelassítja a telefont.

Hogyan tudom engedélyezni ezt a funkciót?



#alkalmazás #Android #engedélyzés
2022. máj. 14. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A telefonod nem a rendes android 11-et futtaja hanem a gyenge telefonokra készített GO változatot. Ezért nem engedélyezi a rednszer a használatát. Így sajna engedélyezni sehogysem tudod. :(
2022. máj. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyenge lenne a telefon? 8 Magos CPU 2GB ram? azért ez szerintem nem olyan gyenge. egyik korábbi készülékemen (Samsung Galaxy J3 ) amin andorid 5-ös verzió fut és jóval gyengébb azon gond nélkül engélyezett ez a funkció.
2022. máj. 14. 00:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

LATFORM OS Android 11 (Go edition)

Chipset Unisoc SC9863A (28nm)

CPU Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A55 & 4x1.2 GHz Cortex-A55)

GPU IMG8322

2022. máj. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az android butított változatát futtaja (Go edition) Hiába jó a proci meg minden más, szotfveresen lett lekorlátozva amit max root-al tudsz megkerülni
2022. máj. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi az a root? Hogy tudom megkerülni? estleg elvégezhető otthon a számítógépen vagy szervízbe kell mennem?
2022. máj. 14. 00:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Otthon is megoldható de kell hozza keresni egy Rom-ot, egy kernelt, root fájlokat meg egy bootloadert is. Ezek specifikusan a telefonhoz kell hogy íródjanak különben papírnehezék lesz a teló...


A régebbi Samsungod rendes androidot futtat ott azért működik a funkció.

2022. máj. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Könnyed téglát csinálsz a telefonból ha nem értesz hozzá
2022. máj. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!