Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem látok egyes alkalmaz...

Miért nem látok egyes alkalmazásokat a google playben?

Figyelt kérdés
Egyes alkalmazások valamiért nem jelennek meg nekem, miközben más telefonon ott vannak. Régebben nem volt ezzel bajom, talán fél éve áll fent ez a probléma. Sima google-ben sem adja ki ha rákeresek. Én állíthattam el valamit?
2022. máj. 15. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló. Páromnak ott volt a Google Playben, én nem találtam sehogy sem. Neki egy régebbi LG van, nekem egy újabb Xiaomi. Aztán átküldte az alkalmazás linkjét, és valami olyasmi ablak ugrott fel, hogy az adott telefontípuson nem használható az az alkalmazás.
2022. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsit kiegészíteném a dolgot. Ugyan az az alkalmazás ami már régebben le volt töltve aztán letöröltem most nincs sehol. Se Google Play, se sima Google. Linket próbáltam, a Google Play főoldalára dobott be.
2022. máj. 15. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Régióbeállítás változatlan?
2022. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Változatlan
2022. máj. 16. 07:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!