Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megváltoztatni...

Hogyan lehet megváltoztatni az sms hangját?

Figyelt kérdés
Xiaomi redmi note 8T telefonon szeretnék minden sms-nek külön hangot beállítani, viszont akkár hogyan próbálom mindig az összes sms hangját állítja és nem lehet külön telefonszámra beállítani.

2022. máj. 16. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs ilyen funkció.
2022. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

" az összes sms hangját állítja és nem lehet külön telefonszámra beállítani.

"

Ha rájöttél hogy nem lehet, akkor mi a kérdés?

2022. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet még egyetlen telefonban sem láttam, pedig volt Xiaomitól elkezdve, Huawein át a Samsungig és OnePlus-ig mindenem. Egyedül a csengőhangot lehet testre szabni kontaktonként.
2022. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem ezelött volt egy Xiaomi redmi 4X telefonom és abban valahogyan sikerült, egyéb segéd app nélkül...gondolom ebben is lehet valahogyan de nem jön össze.
2022. máj. 16. 13:58
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha lehet, akkor az üzeneteket megnyitva rámész egy konkrét üzenetben a másik fél "adatlapjára" és ott beállítasz hozzá csengőhangot. Nem biztos hogy Xiaomi (asszem MIUI) felületen így kell, de a Samsungon most néztem meg, és így tudok egyéni SMS hangot állítani ott.
2022. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!