Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az oka annak, hogy egy...

Mi az oka annak, hogy egy bizonyos időszakban, nem tudom törölni a mobilon a keresési előzményeimet?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy lehet az, hogy megfigyel valaki. Nem tudok az okát, munkahelyen kedves vagyok mindenkivel, emellett törekvő is, segítek az embereknek. Sok rossz ért már, meg többen nem támogatják a személyiségemet, de nem szoktam másoknak ártani. A munkahelyem van most ellenőrzés alatt elvileg, mert pénzügyileg és emberileg sokat takarékoskodnak, emiatt szokott lenni sok konfliktus az emberek között. Lehet az, hogy azt hiszik, hogy én is segítek nekik?
2022. máj. 16. 13:05
 1/2 anonim válasza:
Mit ír ki a telefonod, hogy miért nem tudod törölni?
2022. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

saját v. céges mobil?


milyen kereső?

2022. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!