Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi kőzépkategóriás telefon...

Loki69 kérdése:

Xiaomi kőzépkategóriás telefonok kőzül(100.000-130.000)Melyik rendelkezik jobb kamera és videóképességgel?

Figyelt kérdés

#yxiaomi
2022. máj. 17. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Amelyik megtanítja a helyesírást.
2022. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Samsung Galaxy A52s. 200 ig Mindegyik Xiaomi nál jobb.


Ha minden áron Xiaomi kell még is, akkor a Redmi széria.

Poco -nál mindig ezt nyirbálják meg.


Talán a:

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

2022. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 Te iszonyatosan hülye vagy. Egyrészt a Xiaomi 11T jobb mint a Galaxy A52S!

Másrészt szintúgy az a helyzet, hogy bizony nem csak a Redmi Note 11 Pro 5G tartozik ide. Hanem a Poco X3 Pro, Poco X4 Pro

De a legjobb az a Xiaomi 11T, Xiaomi Mi11 Lite 5G.

Kamerában, teljesítményben is jobbak mint a te kis A52S-d!

2022. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

11T egy 180k -s telefon volt optikai képstabilizátor nélkül.

Képminőségben megeszi a Pocokat és a Redmiket keresztben és hosszában de az A52 szériát nem.


Mi 11 lite hasonlóan nélkülözi az OIS -t.

150k -s korában is hát khm ez nem volt jó ötlet.

Ő is jobb mint bármelyik Poco vagy redmi.


A52 annyira jól sikerült, hogy nem igazán érdemes mással foglalkozni ha csak valaki meg nem őrül egy márkáért.

Ennyiért nem lehet jobbat venni manapság. 3 android főverzió 4 év securiti update. Ehhez hasonlót csak az alma ad. Xiaomi frissítéseket ne is említsük. Poco, redmi 1 év, + 1 év miui ápdét. Mi állítólag 3 év lesz a support de amennyire átlátható a cég, amennyire kommunikál, ahogy dolgoznak ezt ameddig nincs az asztalon fizikailag ezt nem lehet tudni.


130 környékén nincs jobb vétel.

Egyetlen apróság hogy 6GB memóriával érhető csak el. Alig volt 8Gb -os és horror áron adták.


Nyugodtan lehet nézelődni tesztek után:

[link]


Fotózásban ha kínai márka akkor az a Huawei volt.

Xiaomi csak árnyék.

2022. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 puritan ***** válasza:

Nekem egy Samsung A52s-em van. Az előző telefonom, Redmi note 10pro volt, tehát mindkettőről van tapasztalatom. Szerintem a tesztek hiába sorra az A52s-t hozzák ki győztesnek, nekem a Note 10pro kamerája akkor is jobb volt. Szemmel láthatóan jobb képeket tudtam vele csinálni.

Az más lapra tartozik, hogy összességében az A52s egyértelműen jobb telefon, mert a Xiaomit szoftveresen rettentően elb.szták. Abból a hardverből sokkal jobb telefont kellett volna összehozni.

2023. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!