Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi Redmi 9C NFC 4gb jó...

A Xiaomi Redmi 9C NFC 4gb jó telefon 47 ezerért?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Működni fog.

Nem lenne rossz de a cpu az harmat gyenge.

Alap feladatokra elég lesz. Laggolni és akadni azt fog.

Nagyon felmentek idén az árak sajnos.

2022. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt elhiszem, hogy akadni fog néha. Mert manapság 100k alatt nem kapsz olyan telefont ami ne akadna meg itt-ott. Viszont van egy ismerősöm aki olyan szerencsés elvileg, hogy a Xiaomi Redmi 9 telefonja a sima és nem a C változat. Normál felhasználás mellett sehol nem akad meg. És komolyabb játékok esetén is csak néha vannak fps droppok.

Tehát hátha én is leszek ilyen Szerencsés ezzel a telefonnal, gondolom nincs olyan nagy különbség köztük.

2022. máj. 18. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Az nem redmi 9 hanem redmi note 9.

Nem ugyan az abban vállalható cpu van. G85.


Redmi 9C egy jóval gyengébb telefon. G35 -s cpu val. Akkor is gyengének számított mikor kijött.


60k környéke az ami manapság vállalható hosszú távon

pl egy Realme 8i G95 cpu val. Öreg már de elég gyors manapság is.


Igen 100k környéke a vízválasztó. Felmentek az árak és egy része nem azért mert muszáj hanem mert megtehetik.

2022. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De van Redmi 9 is:

[link]


Csak még ha lenne is ennyi pénzem, akkor sem venném meg. Mert ennyiért lenne kapható Redmi 10C is ami fix, hogy jobb nála.

2022. máj. 18. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:

abban redmi 10c snapi 680 szerelték.

Az jobb, de a g95 nél csak modernebb de nem gyorsabb.

Bár az is teljesen jó már.

2022. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Telefonálásra és az alap dolgokra jó
2022. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amikor én vettem, majdnem egy éve, eléggé lassú volt. Az előző telefonomnak képernyőbaja lett és kellett új telefon, de nagyon nem szerettem. Meg lett a másik csinálva, és ehhez a telefonhoz több mint fél évig nem nyúltam. Újra tönkrement a telefonom, és ismét elővettem ezt. Valamiért gyorsabb lett, mint régebben, bár még mindig nem olyan mint a Huawei Mate 20 Liteom. De úgy vagyok vele,hogy ez jó lesz amíg bírja,és gyűjtöm a pénzt egy újabbra addig is.
2022. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!