Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S 5- oson,...

Samsung galaxy S 5- oson, 2014- es, engem lehet, letiltottak. Mit kell hallanom olyankor?

Figyelt kérdés

Neki van Samsung Galaxyja.

Kimeno hivas atiranyitva? Azt irja ki nekem, mikor hivom ot. Nem csorog ki, csak egy felet.

Vagy leroviditette acsorgest, azt allitotta be?



2022. máj. 19. 12:56
 1/5 A kérdező kommentje:

Regen ,ha hivtam hatot csorgott,,utana kiirta, hogy kimeno hivas atiranyitva. Még akkor nem voltam letiltva.

Olyan hleyen dolgozik,ahol vagy nincs terero vagy nem tlefonalhat mindig egyebkent.

Most,ha hivom:

1. Probalkozas: felet kicseng, es kiirja: kimeno hivas atiranyitva es szetkapcsol.

2., 3. probalkozas: nem cseng ki felet sem, hanem azonnal kiirja : kimeno hivas atiranyitva es szetkapcsol.

2022. máj. 19. 12:59
 2/5 A kérdező kommentje:

Kb. 2014- es a telefonja,nem biztos.

De amugy samsung galaxy s5-os.

2022. máj. 19. 13:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Amugy ezen atelefonon tud egyes embereket letiltani? Mert olcsobb tlefonokon nincs olyan opcio.
2022. máj. 19. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem unod még?
2022. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Egy jéghideg mit kérsz?
2022. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!