Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet tartozásom az Apps...

Lehet tartozásom az Apps Store-ban?

Figyelt kérdés

Megvettem még régebben 3 játékot egy Iphone 3Gs készülékre amin az IOS 6.1.6 rendszer futott. Ez kb 2019-2020-ban történhetett.

Attól félek, hogy nem fizettem ki és most tartozásom van.

Nem volt az Apple ID-hez társítva Bank kártya és semmilyen fizetésre alkalmas dolog, talán a feltöltő kártyám volt hozzá társítva.

Lehetséges, hogy tartozásom van.

A játékok letöltőttek.



2022. máj. 21. 14:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"csinálj új Apple ID-t."

Annak meg mi értelme van? :D

A régi ID-n a tartozás (ha van) rajta marad!

Az ilyen hülye ötletek miatt van rengeteg elhagyott Apple meg Google fiók. "Nem megy valami csináljunk egy másikat."

A másik kérdésénél már elmondtam, hogy le kell törölni Az AppleID-ról a fizetési módot. Csak akkor engedi törölni ha nincs tartozás.

2022. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Annak meg mi értelme van? :D"


Stressz-csökkentési értelme van, mert a mostani fióknál már nem nézi meg amiket javasolnak a kommentelők, teljesen szorong a tartozás-témától.


Azért mondtam csak hogy csináljon újat, mert folyamatosan parázik a "tartozáson" és a tanácsokat amiket kap úgy tűnik nem hajtja végre, nem fogadja meg, nem néz utána.

Én se vagyok híve annak hogy ha valami nem megy, azonnal újat csináljon valaki és mindent újrakezdjen, de ha ilyen szintű a rágörcsölés akkor lehet csak ez használ. Bár tényleg csak annyi kellett volna hogy megnézze amit javasoltál.


"Az ilyen hülye ötletek miatt van rengeteg elhagyott Apple meg Google fiók."


Elsőre én sem új készítését javasoltam volna neki de ez a kérdés úgy tűnik olyan szintű rettegést keltett benne hogy nem néz utána a javaslatoknak az aktuális fiókkal kapcsolatosan...

2022. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"A másik kérdésénél már elmondtam, hogy le kell törölni Az AppleID-ról a fizetési módot. Csak akkor engedi törölni ha nincs tartozás."

Nem tudom hány kérdése van a témában, de úgy tűnik ha ott is mondtad, hiába mondtad, ezért javasoltam maximális jószándékkal az új fiókot. Biztos kellemetlen lesz hogy - ha a telefonon nincsenek például a kontaktok meg hasonlók - csomó adat nem lesz meg, de megszűnik hogy pánikoljon a téma miatt.

2022. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
kiderül ha csenget a behajtó, címed tudják?
2022. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jó letörlöm a fizetési módot.
2022. máj. 23. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!