Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha dual simes a készülék...

Ha dual simes a készülék vagyis az van rá írva, akkor 1 sim kártyával is lehet használni?

Figyelt kérdés
nincs két sim kártyám. kinéztem egy samsung telefont, az van mellé írva h dual sim
2022. máj. 21. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy sim kártyával megy mindegyik. A dual sim az egy extra, hogy azt is tud.

Mint ahogy tud wifit is, de nem kell feltétlenül használni. Megy akkor is a készülék, ha az ki van kapcsolva.

Nekem is dual simes van, 1 kártya van benne, semmi gond.

Csak a második kártyás beállításokat nem tudom használni (mert ugye nincs második kártyám).

Egyébként nem számít, hogy 1, 2 vagy 3 sim kártyát támogat, az csak egy extra lehetőség.

2022. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja értem. oké köszi a hasznos választ!
2022. máj. 21. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akár sim nélkül is használhatod.
2022. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy öt személyes autó elindul egy emberrel is, de ez rossz példa, mert egy ember mindenképpen kell a vezetéshez, viszont egy dual simes telefon működik kártya (~sofőr) nélkül is. Némelyik autó is leparkol vezető nélkül, de nem bonyolítom tovább a dolgot.
2022. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!