Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tölt az iphoneom.Mi baja...

Nem tölt az iphoneom.Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
iphone 8-ról lenne szó.Eddig semmi probléma nem volt a töltésével. Viszont tegnap mikor rátettem töltőre,nem töltött, csak sokadik próbálkozás után.Ma mikor rátettem, nem töltött egyáltalán.Van mikor magától azt csinálja,hogy egyszer tölt egyszer nem,de ezt így másodpercenként. Lightning kábel egyáltalán nincs sehol megtörve.Esetleg a telefonnal lehet probléma? Aki volt ilyen helyzetben,hogy oldotta meg? Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat.

2022. máj. 22. 21:13
 1/7 A kérdező kommentje:
és mikor töltőre teszem es összevissza tölt,mindig ugrál 1 és 3 % között.
2022. máj. 22. 21:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A telefonban a csatlakozót kotorászd meg egy fogpiszkálóval. Ha tele van kosszal, akkor nem tudod teljesen bedugni a kábelt, ezért nem tölt rendesen.

Ha a tiszta csatlakozóval sem jó akkor az akkumulátor a hibás, cserélni kell.

2022. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap próbáltam,akkor utána elkezdett tölteni,viszont ma hiába csináltam , nem lett jó.
2022. máj. 22. 21:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Az akksi kapacitása egyépként 82%os,ez nemtudom számít e.
2022. máj. 22. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vezeték nélküli töltéssel. Ha úgy működik normálisan, akkor a csatlakozó, ha nem, akkor viszont az akkumulátor háza táján lesz a probléma.
2022. máj. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ha nincs kikopva a Lightning aljzat és kitakarítottad fogpiszkálóval, akkor lehet a kábellel van baj. Nem biztos, hogy van külső nyoma annak, ha megtört, szakadt.
2022. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mint kiderült,a kábelnek volt baja,vettem egy másikat és az tökéletesen tölti.
2022. máj. 23. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!