Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki rendelt már MediaMarkt...

Aki rendelt már MediaMarkt vagy Euronics üzletekből telefont, mikor érkezett meg, rendeléstől számított hányadik napon?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Épp múlthéten rendeltem. Hétfőn rendeltem, és csütörtökön jött
2022. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2022. máj. 23. 17:59
 3/4 anonim válasza:

Euronicstól eszébe se jusson senkinek rendelni!


Azt hittem, egy komoly cég, de rendelés után láttam csak a véleményeket róluk és a szállítással megbízott partnerükről is és lesokkolódtam, hogy szinte csak rossz vélemények vannak.


Megrendelés előtt 1-3 napos szállítási idővel kecsegtetnek, majd megrendelés után ez megnő 5 napra, de nálam már ezt is túllépték, csak az ígérgetés megy, hogy mikor jönnek, de még mindig nincs sehol a megrendelt termék, ami előre ki van fizetve.


Ezek tényleg azt hiszik, hogy az emberek egész nap otthon ülnek napokig és csak őket várják?


Az ügyfélszolgálat is kritikán aluli, semmiben nem tudnak segíteni.


Soha többet Euronics!

2022. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Nekem a TV-m Euronics-től lett rendelve, hétfői rendelés szerdán megérkezett.
2022. okt. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!