Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Note 10 Pro vagy...

Xiaomi Note 10 Pro vagy Xiaomi Mi 11 lite 5G?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni 100.000 Ft-ért telefont. Én a Xiaomi Note 10 Pro és a Xiaomi Mi 11 lite 5G-re gondoltam. Már hetek óta ezen gondolkozok és nem tudok dönteni ebben kérnék segítséget.

Elvárások:

-A fényképezést és a videózást egyaránt használnám

-Gyorsan menjen minden

-Gyorsan és lagg mentesen menjenek a közösségi médiák (TikTok, YouTube, Instagram, Facebook)

-Kisseb játékokkal is játszanék (subway surfers, clash royale, stuble guys stb.)


Valaki tudna ebben segíteni?



2022. máj. 24. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Xiaomi Mi 11 Lite 5G egyértelműen jobb mindenben, a Redmi Note 11 Pro 5G-nél is!
2022. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi 11 Lite 5G jobb
2022. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek 100k felett vannak.


Ennyi pénzért Samu A52s majdnem megvan.


Mi 11 lite jobb, ha ezt a kettőt nézzük. Sőt az összes Poco és Redmi től jobb. Van NE és NE nélküli, NE szerintem jobb. Nagyon picit lassabb, de jobb az üzemideje. Másban megegyezik a kettő.

2022. máj. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!