Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ez és hogy lehetne...

Miért van ez és hogy lehetne meg szünetetni?

Figyelt kérdés
Telefonomba elsö sim kártyára van be állitva a mobilnet mert 4 g-ét az tudja a másik kártya slot csak a 2 -g ét.nevelő apám számához van rendelve a netes kártya és mivel családi csomagba fizeti így járt több sím kártya és adott nekem is.a probléma az hogy ha hivják nevelő apám az én telefonom is csörög.Hogx lehetne le tiltani a telefonomról hogy csak a netes kártya csak a netet müködtesse és ne müködtesse a hívást is?
2022. máj. 24. 21:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Remélem érthető ha nem kérdezzetel nyugodtan.Óriási segítség lenne erre a megoldás.
2022. máj. 24. 21:25
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha jól tudom erre nincs lehetőség. De a szolgáltatónál meg lehet próbálni megkérni
2022. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2022. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A családi csomagban több előfizetés van és egyet adott neked is? Akkor nem értem a kérdést, az a sim csörög, amelyiket hívják.

Vagy multisim, de azt nektek kell tudnotok.

2022. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!