Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem új mobilt, a zene...

Vettem új mobilt, a zene lejátszó melyik a jó?

Figyelt kérdés
Még új nekem ez a rendszer, amikor rámegyek egy zenére, felkínálja hogy spotify vagy YouTube music al nyitom meg. Melyik a jobb? Az a helyzet hogy spotify on nem vagyok rajta, és bejelentkezést kér. Majd szeretnék zenéket felrakni a telóra és hallgatni. Akkor melyiket célszerűbb használni? Esetleg van valami jó ingyenes lejátszó amit a play áruházból le lehet tölteni? Ti mit használtok?
2022. máj. 25. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem kevered a lejátszót a zenemegosztóval. A spotify és youtube az zene megosztó, tudsz hallgatni ingyen, de roszabb a minőség meg le van butítva és tele van reklámmal. Az ingyenesen letölthető lejátszó meg arra jó hogy a telodon már rajta levő zene filokat lejátszod. De előbb a telora fel kell töltened. pl tudsz cd-t is digitalizálni vagy youtube ról is tudsz letölteni különböző segéd programokkal esetleg file megosztóról tudsz letölteni. (torrent) Ha sokat hallgatsz zenét megéri előfizetni mert nem kell letöltögetni és akármikor akármit megtalálsz. Nekem youtube premium van mert azt tudom használni a videok nézéséhez is. Havi kb 1800 Ft
2022. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Stellio Player


Van jópár ingyen téma, megjelenítés, elrendezés. Rázásra lehet zenét állítani, meg minden egyéb.


Reklám max egy zenényi csíkban van fent, de a lejátszást vagy mást nem akadályoz.

2022. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nem azt mondom hogy a legjobb, de dizájnban nálam abszolút első.

2022. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2022. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. máj. 26. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!