Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El adjam a telefont alkatrészn...

El adjam a telefont alkatrésznek ha tönkrement az alaplap vagy az adatlap?

Figyelt kérdés
Pár hónapja használtam a telefont és elsötétült az egész képernyő. Elvittem szervizbe, ott azt mondták hogy az alaplap vagy az adatlap elromlott (már nem emlékszem hogy melyik). Ha eladom és valaki felhasználja pl. a képernyőt akkor az adatokat amik rajta maradtak azokat látni fogja?

2022. máj. 26. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy mit fog látni, az azon múlik, hogy mi sérült benne, és hogy mi van magán a telefonon, és mi van (van-e bármi) a memóriakártyán(meg, hogy egyáltalán van-e benne memóriakártya).


Eladás előtt én megpróbálnám adatkábellel (ami általában a telefon töltőjéből kihúzható egyik vége USB végű, a másik vége pedig a telefonba dugandó) lementeni a nekem fontos tartalmakat. Aztán nyomnék rajta egy hard resetet (az mindent végérvényesen, visszavonhatatlanul, mindörökre töröl a telefonról) aztán csókolom. Mehet a vevőnek, ha kifizeti, amennyit gondoltál érte.

2022. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Morzsi007 ***** válasza:

Mi az az adatlap?

Ha pl kijelzőt adod el, az nem tárol adatot, nem fogják látni az adataidat.

2022. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
adatlap, LoL :D :D :D
2022. máj. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:
Adatlapot tudsz másikat letölteni a készülékhez ingyen a netről a típusa alapján :)
2022. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Alaplap lesz az
2022. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 ha alaplaphibás, akkor a telefon a bekapcsolásig se jut el...


kérdező, az adataid az alaplapon lévő memóriachipen vannak. ha az alaplap nem működik, akkor semmilyen adatot nem tudnak kinyerni belőle.

2022. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!