Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek hivatali mobilszámnak...

Ezek hivatali mobilszámnak minősülnek?

Figyelt kérdés

Van egy közvetett ismerősöm.

A lényeg, hogy meg van adva a települése hivatalos oldalán a mobilszáma, mivel köztiszteletben álló foglalkozása van.

Csakhogy ezt a foglalkozást a településen ketten is betöltik és (nem túl) érdekes módon egy számjegy, az utolsó tér el egymástól a kettejük elérhetőségében, az is csak 1-el.

Ebből azt következtetem ki, hogy ezek nem a magánéletben használt mobiltelefonszámok, így hivatali időn kívül nem illene keresnem őt.

Márpedig én magánéleti dolog okán szeretném felhívni.

Lehet persze, hogy ezt a számot használja amúgy is, de nem vagyok biztos benne...

Szerintetek?



2022. máj. 26. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha én nem akarom, hogy ekkor vagy akkor egy adott számon elérjenek, akkor azt lenémítom / kikapcsolom arra az időre.

Szerintem az ismerősöd nem lehet sokkal ostobább nálam, ergo ezt ő is meg tudja csinálni.

2022. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha céges és van kis esze akkor ki van kapcsolva hivatali időn kivül

Ha céges és megkapta magánhasználatra is, akkor meg hívd fel nyugodtan akármikor.

2022. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!