Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone szakértők!! Újonnan...

IPhone szakértők!! Újonnan iphone 12 (250k) - iphone 13 (320k) - vagy használtan régebbi 12 pro vagy pro max 230 körül? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ne vegyél használtan telefont, amennyiben van lehetőséged újat is vásárolni. Tudom, hogy környezetvédelem, de sokszor nagyon meg lehet vele járni 😔

Amennyiben a kereted engedi, az újabb modellt válaszd!

2022. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Nyugodtan lehet használtan telefont venni, csak figyelj oda mindenre. Szerintem egy használt IPhone 12 Pro vagy Pro Max tökéletesen jó lenne. Viszont nézd meg az is, hogy hány %-os az aksi bennük mert ha nincs legalább 90-95% akkor én is inkább újonnan venném a telefont. Igazából 70k felárat kell kifizetni ezekért.

Jobb üzemidő, sokkal jobb kamera, észrevehető plusz gyorsaság, + 1 év szoftver támogatotság, dupla alap tárhely. Szerintem megéri a felárat, ha kitudod fizettni.

2022. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Ebből egyértelműen a sima 13-mat venném, újonnan, 3 év garival. A 12-nél sokkal jobb aksival, erősebb procival és jobb kamerával, na meg alapból dupla akkora tárhellyel bír.

Használtat azért nem vennék, mert jó eséllyel kifoghatsz egy szürkeimportos valamit, amin ténylegesen csak 1 év gyári Apple gari volt, ami már valószínűleg lejárt. Ha 2 hét múlva tönkremegy bármi benne, akkor cseszheted.

2022. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

" mert jó eséllyel kifoghatsz egy szürkeimportos valamit,"

ha egy igazi béna f@sz vagy, akkor biztos.

de aki egy kicsit is figyel, azzal nem történik ilyen...

2022. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as és 4-es válaszoló. Mindenképpen GSM boltban terveztem használtat venni, ott szerintem kevesebb esély van rá hogy átb.sznak, mint ha egy random magánszemélytől venném, ott adnak papírt róla mert gondolom könnyebb lenne őket lejáratni ha átvágnak mint egy magánembert akiről semmit nem tudok. De mit kell pontosan bevizsgálnom mielőtt megveszem?
2022. máj. 31. 07:12
 6/7 Morzsi007 ***** válasza:
Lehet venni használt mobilt. Ha GSM boltban veszed, akkor vissza lesz állítva, icloudból kijelentkezve. A gyárilag független már csak hab a tortán. Ez így ok, az aksi állapotára figyelj, azért 90% alatt ne legyen, mert az fél, egy év múlva cserés lehet. De, sajnos benne van, hogy nem lesz 95%-os 12-es széria, mivel lassan 2 éves modellről beszélünk. Ennyi idő alatt. 80%-kal is használhatóak, de ott már gyorsabban merül. Függ mennyit nyomkodod egy nap. Nyilván az új 13-as modell mindenben jobb, mégha valamiben csak kicsit is, de drágább.
2022. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
csak új,
2022. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!