Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki a mobilom (több...

Miért írja ki a mobilom (több száz megabájtnyi adat kitörlése után is), hogy két fénykép egy másik mappába való áthelyezéséhez nincs elegendő memóriája?

Figyelt kérdés

2022. máj. 30. 11:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fotót kérnék aklor látnám miről van szó
2022. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Morzsi007 ***** válasza:

Samsung es android rendszer. Ilyen hibaüzenetet Ios-nél nem fogsz látni azért írtam, amit írtam. Ezzel nem akarok vitát indítani, félre ne értsetek. Elég sok memória van benne, ennek ellenére megtelt, vagy beragadt valami.

Nem tudom a kedves kérdező, hogy újraindította -e a mobilt. Ha utána is fennáll, akkor lehetséges, hogy vírus van a dologban és nem engedi áthelyezni magát. Vagy másold és utána töröld a régi helyről.

2022. máj. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Úgy oldódott meg a dolog, hogy egy csomó plusz videót és képet töröltem még a telefonról (ahhoz, hogy két képet egy másik mappába tudjak áthelyezni). A Viber mappámban pl. rengeteg fogadott és küldött videó és kép volt, ami csak felesleges helyet foglalt, és sok értelme nem volt őket megtartani. A lényeg, hogy megoldótott a dolog, de akkor is picit nonszensznek tartom, hogy ha úgy érzékeli az Android, hogy megtelt a memória - és emiatt nem tud végrehajtani bizonyos műveleteket- (pl. 2 3-4 megabájtnyi képet átrakni egyik mappából a másikba) azt miért képtelen végrehajtani még akkor is, ha egy 50 megabájt nagyságú programot törlök is ki a gépről. Köszönöm az eddigi tippeket. Az szinte kizárható, hogy vírus lenne a mobilon.
2022. máj. 31. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!