Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7-be megéri aksit...

Iphone 7-be megéri aksit cserélni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az Iphone 7 telefonomat de iszonyat rossz az aksija. Kb 3-4 òrát bír aztán lemerül.

Azon gondolkoztam hogyha kicseréltetem az aksiját akkor jobb lehet? Vagy már nem éri meg foglalkozni vele? Lehet hogy inkább lekellene cserélni? Nektek mi a véleményetek?



2022. jún. 1. 07:48
 1/6 anonim válasza:
0%

Én is pont ebben a szituációban vagyok . Egyelőre külső aksit hordok mellé, de gondolkozok a váltásban ,mert szeretném kipróbálni az újabb Iphoneokat is (IPhone 12), de nekem a szívemhez nőtt a 7-es,mivel első iphoneom , így eladva fix hogy nem lesz.

Különben az aksicsere asszem egy húszasba kerül állítólag .

2022. jún. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%

Ha aksit cserélsz, azzal azt mutatod magadból, hogy 40 évesen is a 20 éves pulóveredbe fogsz járkálni a 30 éves autóddal.

Tényleg egy olyan lepukkadt fogatlan akarsz lenni???

2022. jún. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ha cseréltetitek is az aksit, nem lesz olyan, mint újkorában. Az aksi sem lesz gyári, meg a szoftver sem épp a 7-esre való már, több kraft kell neki,m, így nem biztos, hogy jó ötlet lenne. Inkább ezt a pénzt tegyétek bele az új telefonba.
2022. jún. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Gondolom te is úgy vagy vele, hogy jó telefont szokásod venni hosszú távra. Egy darabig még nyilván kiszolgálna, ha az akku csere során nem teszik tönkre. Én kicseréltetném az akkut és ha más nem megtartanám tartalék telefonnak. Nem tudom mennyire ismered az iPhone SE újabb kiadásait, mert én még azt tudnám ajánlani, amíg azok kaphatóak, mivel az méretre, kinézetre ugyanaz, mint az iPhone 7. Ugyebár a 3. generáció lényegében az iPhone 13, nem túlárazott kiadásban (ugyanaz a processzor, ugyanannyi memóriával és tárhellyel), csak a feleslegesen nagy felbontású OLED kijelző és a hátlapi kamera arzenál nélkül. Szóval még 1-2 évig lehet, hogy kiszolgál az új akkuval a 7-es, de aztán eléri azt is a kor, mint az enyémet (iPhone SE 1st. gen.). Így én is lassan újítok egy SE 3rd gen.-re.
2022. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem éri meg
2022. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg már
2022. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!