Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibr fog ez kerülni?

Mennyibr fog ez kerülni?

Figyelt kérdés

A g-mailba akartam belépni, de 100 %-ban helyes jelszót nem fogadta el, copy-paste-val sem. Uj jelszót kértem, de csak egy egyszer használható kodot

küldött a mobilomra, amire be tudtam írni, azt válaszolta, az időm lejárt, próbálkozzak 48 óra múlva. Amikor újra próbálkoztam, ismétlődött mindez. Csakhogy néhány alkalommal el sem küldte a bejelentkezés kodját. Majd egy hosszu, több soros SMS-ben értesített, hogy valaki új jelszót kért, és a fiokom biztonsága érdekében küldhet-e más alkalommal is SMS-t? az árát is megírta, 0,2 vagy 0,4 Eu+ a szöveg hossza miatt esedékes néhány Euro cent. És amikor rákattintottam, kb 20-30 óriás SMS-küldött, le sem tudtam állítani. Egy részét töröltem, egy részét nem. Van-e esélyem rá , hogy egy elfogadható összeggel megúszam? Tudok-e valahol feljelentést tenni? Vagy adjak fel hirdetést, sürgősen eladó panel lakás címmel?



#SMS tarifák #visszaélések jelentése #minden képpen fizetni kell?
2022. jún. 1. 14:54
 1/9 Pelenkásfiú ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy melyik országban vagy és melyik szolgáltatónál. :D

Magyarországon pl. ingyenes az ingyen SMS-ek fogadása.

Amúgy ez egész történet kicsit zavaros.. biztos, hogy a gmail oldalán próbáltál belépni és nem valami scamre kattintottál??

2022. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem a google oldalon jártál.

Egy másik eszközről ha tudsz, próbálj meg bejelentkezni, és változtass jelszót minél hamarabb. Az meg hogy honnan kérted hogy sms-eket küldjenek neked, arról fogalmunk sincs. Mindenesetre a mobilszolgáltatódnál kérheted az emeltdíjas sms tiltást.

A visszaélést mi alapján jelentenéd és kinek? Azt se tudod hogy mit csinálsz, hogy találják ki helyetted hogy mi történt?

2022. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval sikeresen bedőltél valami scammer oldalnak, megadtad a Gmail jelszavadat (amit nyilván már elloptak) és még azt is megengedted, hogy emelt díjas SMS szolgáltatásra írjanak fel. Van ilyen, hogy a fogadott SMS-ek után kell fizetni.


Amit tegyél: jelezd a mobilszolgáltatónak, hogy tiltsák le a szolgáltatást és írj a Google-nek, hogy megszerezték a jelszavadat és mit tegyél.

2022. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
69%
Röviden, tömören: sokba.
2022. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

az SMS-t 20-30 ismerősnek tovább kell küldeni, és akkor valami jó fog történni veled.


:)

2022. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, mindenik hasznos a maga módján. A szolgáltató

az Orange cég, a mobil, a TV és a net is tőle van, Erdélyi vagyok, Amikor a kb 20

2022. jún. 4. 17:19
 7/9 anonim ***** válasza:

a narancs csak magyarban nyerő

:)

2022. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

SMS bejött a telefonomra, le akartam zárni a telefont, mindent megnyomtam, egyebek mellett a billentyüt is lezártam, most nem tudom felszabadítani.

A feleségem bevitte a helyi Orange-hez, d+e Ök sem tudták. De az SMS-ekkel kapcsolatban csak annyit mondtak, semmi veszély. Egyébként az első kettőt

nyitottam meg, nagyon remélem csak annyit fognak felszámlázni.

Itt 2 hétig a fű sem nő, most a Katolikus, a következő héten az Ortodox Pünkösd van.

77 éves, mozgásképtelen, 22 éve vagyok beteg. Minden emberben megbízok első pillanattól, addig, amig meg nem győzödők az ellenkezőjéről.

2022. jún. 4. 18:38
 9/9 A kérdező kommentje:

Na, hagytam rá időt, ha emeltdíjas SMS-ek fogadását, vagy ezekre írott válaszokat akartak volna számlázni, megtehették volna. De végül belefért a szerény havi előfizetésbe. Amikor a telefonomat be akartam kapcsolni, kérte a SIM kódot, de a harmadik próbálkozás után sem sikerült a eltalálni. Adtak egy ingyenes SIM kártyát, és az eredeti telefonszámom is megmaradt. De ezek után meggondolom, melyik SMS-t nyitom meg.

A válaszokat nagyon szépen megköszönöm minenkinek

2022. júl. 18. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!