Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Barátnőm elfelejtette az...

Geri234566 kérdése:

Barátnőm elfelejtette az apple id-hoz megadott email címet és jelszavát is de már nincs meg az a dokumentum, bizonylat ahonnan vette így emiatt nem tudom feloldani az aktiválási zárból szerintetek mit tudok ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 2. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából semmit.
2022. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy hívják a barátnődet?
2022. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Veletlenul se az van, hogy te akarod feltorni a telojat hogy a feltekeny kis lelkecskedet vegre 'bizonyitekhoz' juttasd, ugye?
2022. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 egyáltalán nem erről van szó én megbízok a barátnőmben csak megkért hogy próbáljam meg megcsinálni a régi iphone 8 plus telefonját had adja el és keressen rajta egy kicsit csak tavaly vásárolt egy iphone 12 pro max-ot és addig félre rakta a 8 plus telefonját és addig elfelejtette a jelkódját én azt hittem ha gyári visszaállítást végzek a telefonon akkor megoldok mindent de sajnos mikor végzett mindennel és elkezdtem volna üzembe helyezni akkor jött velem szemben ez a zárolásos téma amit még életemben nem láttam mert másodjára fogok iphonet a kezemben


ui: ne magadból indulj ki köszi :*

2022. jún. 2. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
hat az ciki
2022. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sok címe van?
2022. jún. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
I.J. így járt. Lett egy baszott drága levélnehezezéke
2022. jún. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes sztori. Se email, se jelszó? Eléggé hihetetlen...

A bizonylatot ki lehet kérni a vásárlás helyén. Arra csak emlékszik hol vette nem? (Ha nem, akkor gyorsan irány vele az orvoshoz!) Ki kell kérni a számlát. A törvények értelmében az ilyen bizonylatokat 5 évig meg kell őrizni, meg fogják találni. Ha 5 évnél öregebb a telefon, akkor már nem nagy érték, lehet venni neki újat. Meg irass fel neki canvintont is minrdjárt 1-2 dobozzal!

Egébirányt pedig az Apple ügyfélszolgálatán érdeklődjetek - 06 80 983 435.

2022. jún. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Álmodik a nyomor
2022. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!