Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül kB egy iPhone...

Mennyibe kerül kB egy iPhone xr érintő cseréje?

Figyelt kérdés
Szörnyen ideges vagyok, a múltkor már írtam ide de akkor az aksi b. Szakodott kiderult ugye h nem jó aksival cserélték ki az amúgy 100ezres használt telot, egy telefonos kis üzletbe egyébként ahonnan már régebben is vásároltam telefont ami bírt 3evet és még bírta is volna simán csak én b. Sztam el na m1.. Most már az xr-em érintőkepernyoje egyáltalán nem működik és reagál.. Meghalt szó szerint nem érzel semmit.. A gombok működnek a kép be jön de az érintésre már nem reagál semmit.. 90nap garancias ugyh vissza viszem de attól félek össze fogják csapni úgy ahogy "jóvan az úgy" mert ott foglalkoznak javitassal is.. Küldeném inkább iPhone szervizbe de már annyira sajnálom. Rá a pénzt szerintem az aksi meg az érintő baja lenne 100ezerbe.. Maga a telo is 100 volt akkor. Már inkább vettem volna a kettő árából újanon egy jó kis telot
2022. jún. 2. 23:47
 1/1 Morzsi007 ***** válasza:
Sérült a kijelző? Ha nem, akkor a múltkori aksi cserénél a csatlakozókát megmozgatták és lehet nem nyomták vissza tendesen. Ettől is lehet, hogy nem érzékeli az érintést. Magát az érintő panelt (Digitalizert) részt nem szokták leszedni a kijelzőről, van rá mód, de macera. Komplett előlapot kijelző+érintőpanelt cserélnek szalag szakadás esetén. De nálad lehet csak kontakt hiba van.
2022. jún. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!