Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon 120-130 kornyeken...

Kedd99 kérdése:

Mobiltelefon 120-130 kornyeken. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnek mobilt venni de nagyon nehezen hozok dontost mivel nem ertek a telefonokhoz. Fokent jatekra es netezesre kene nekem valamint hogy jol birja az aksi. Szerintetek melyiket erne meg vagy van e olyan telefon ami nincs a lostan de jo lenne?

2022. jún. 6. 09:32
A kérdező szavazást indított:
Realme Gt master edition
Samsung a52s 5g
Poco x3 pro
Poco x4 pro 5g
Xiaomi redmi note 10 pro
Xiaomi 11 lite ne5g
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Poco,redmi note kiesnek mert nem elég erősek.a gt master kisebb méretű,nem tudom más hogy van vele de nekem bántja a szemem a kis méret.ott van még a g200 ami a legerősebb ezért az árért, vagy azok amiket írtál.
2022. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Samsungban és a Realme-ben ugyanaz a hardver van, de: a Realme egyetlen előnye a töltési teljesítmény, a Samsungnak viszont jobb a kamerája, bővíthető a tárhelye, vízálló, és alapból jobb minőségű! A többi eléggé le van maradva hardveresen, szóval itt most szerintem felejtősek!

Samsung abszolút a legjobb közülük, én is ilyet készülök venni!

2022. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Ki az a fogyatékkal elő aki a Redmi Note 10 Prot jelölte meg?
2022. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

3-as, bár hardveresen jócskán elmarad, de attól még a Redmi Note 10 Pro szintén nagyon jó telefon a maga kategóriájában! A széles látószögűje csapnivaló, de processzorban a jó telefonoknak már az alsó határán van, összeségében viszont elég jó konstrukció!

2022. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!