Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eséstől elrepedt üvegfólia...

Eséstől elrepedt üvegfólia ugyan úgy véd mint a sértetlen?

Figyelt kérdés
Egy repedés van rajta keresztben. A következő eséstől is védi a kijelzőt ilyenkor? Van másik fóliám rá de szinte alig látható a repedés ezen.

2022. jún. 6. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan nem..
2022. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Ez innentől már halottnak a csók.
2022. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem úgy véd mint a sértetlen, de szerintem felesleges levenni róla. Az én üvegfóliám is el van repedve, azóta is lett már leejtve, repedt tovább, ennyi. Én nem fogok minden apró repedés miatt 3000 forintot kipergetni egy üvegfóliáért, de ez meg már mindenkinek a saját dolga.
2022. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Én nem fogok minden apró repedés miatt 3000 forintot kipergetni egy üvegfóliáért, de ez meg már mindenkinek a saját dolga."


Ja, tényleg mennyivel rosszabb évente egyszer kipengetni 3 ezer forintot, mint majd egyszer 80 ezret egyben. :)

2022. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, nem, de nem lehet folyamatosan cserélni..🤣


Meg amúgy se védi a telefont.

Két telóm is úgy ment tönkre, hogy volt rajta üvegfólia, aztán leestek, és csak a képernyő tört be.

Azért a tudat, hogy nem a több tízezer forintos kijelzőt tapizom, hanem a 4000 forintos fóliát, megnyugtat.

Nekem most elég karcos a fóliám, nem repedt, de csúnya, úgyhogy hamarosan kicserélem mostmár.

2022. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De miért kéne folyamatosan cserélni? Én ezt nem is értem, ti mi a jó istent csináltok egy telefonnal? :D Életemben SOHA egyik telefonomon sem volt fólia és egyik sem tört be és karc sem volt rajtuk. Azt még megértem, hogy más teszem azt, évente 1x földhöz vágja és megreped, de miért akkora kiadás ezt évente cserélni? :D
2022. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

aki évente egyszer ejti le a telefonját, annak felesleges az üvegfólia...

nekem meg aki havonta egyszer fixen, annak nem

2022. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Pontosan..

Én is ma majdnem másfél méterről leejtettem szerencsétlent, de még a levegőben elkaptam 🤣

De azért próbálok vigyázni rá, az elmúlt két hétben pl nem volt leejtve.

2022. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!