Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Signal alkalmazást át lehet...

Signal alkalmazást át lehet rakni egyik telefonról a másikra?

Figyelt kérdés

Új telefonom van. A számom ugyanaz maradt. Bluetooth-al átraktam a Signalt az új készülékemre. Ez elég vagy inkább újra kellene telepíteni?

Azóta már több ismerősömnek is küldtem üzenetet, látszólag meg is kapták, de úgy látszik mintha nem olvasnák el. Lehet hogy csak véletlen egybeesés, de furcsa hogy bárkinek bármit küldök senki nem olvassa el már több napja.

Lehetséges hogy nem működik megfelelően? Lehet ilyen, hogy megjelenik a két karika hogy megkapták de olvasatlan marad? Tehát esetleg csak én látom úgy hogy megkapták de mégsem?


2022. jún. 6. 22:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!