Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont éri meg...

Milyen telefont éri meg vásárolni?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni olyan 150 ezer forintig.

Jelenleg Xiaomi Redmi Note 9T telefonom van de rengeteg hibája van nagyon nem szeretem.

Fontos lenne, hogy az aksija legalább egy napot kibírjon mert a munkám miatt sokat használom. Iphone 11-en gondolkoztam sokáig de az már mondjuk árban is meghaladja a rá szánt összeget meg sok helyen hallom hogy az aksijuk nem bír sokat.


Tudnátok ajánlani valami jò kis telefont?



2022. jún. 7. 05:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Galaxy A52s 5g
2022. jún. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
84%
Nekem Samsung,Honor készülékeim voltak és meg voltam velük elégedve. Én inkább a honort ajánlom jelenleg is egy honort használok, használtan vettem és már megvan 1éve,törésen kívül semmi baja
2022. jún. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Morzsi007 ***** válasza:
Ha új iPhone 11-et vásárolsz annak nem rossz az üzemideje. A 12 Mini vagy SE szériáknak rosszabb, de van akinek ez is elegendő, mint pl nekem.
2022. jún. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Morzsi007 ***** válasza:
Hogy belefér-e a keretbe az más kérdés.
2022. jún. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Még egy pont a Galaxy A52s 5g -nek.
2022. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

A Samsungokkal sehogy nem nyúlsz mellé, sem minőségben, sem üzemidőben, általánosságban a kamerájuk is jó, és a legtöbbjük vízálló!

Én is a Galaxy A52s 5G-t mondom, a legkeresettebb középkategóriás telefon mostanság, és nem véletlenül, mert a kategória egyik legerősebb procija van benne, és összeségében is nagyon jó! Vagy még éppen a kereted határán Galaxy S20 FE 5G !

2022. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!