Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone Xs készülékemen...

Az iPhone Xs készülékemen betelt a tárhely, nem szabadítottam fel tárhelyet és ezután teljesen kezelhetetlen. Mit tegyek ha ez a helyzet?:

Figyelt kérdés
Sokszor fodult elo, hogy feltudtam szabadítani tárhelyet es utana megint megtelt es olyankor neha azt csinálta hogy miután felakartam oldani a telefont tehat beirtam a kodot/faceid-t utana elfeketult es kozepen pici kor latszott hogy probal betolteni ekkozben neha felvillant a zaro kepernyo kis ido utan ujraindult es befejezte de buggolt nm toltottek be az ikonok stb. Ez eddig oke…most mar az a helyzet hogy ha bekapcsolom es beirom a kodot egybol gondolkodik majd unrainditja magat es nem lehet hasznalni.

2022. jún. 9. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

- Dugd rá számítógépre és iTunes segítségével csinálj egy biztonsági mentést.

- Állítsd vissza a készüléket gyári állapotba és tedd vissza a mentést.

Aztán állj neki kigyomlálni a kacatjaitad, közben meg mondogasd magadnak, hogy "soha többet nem leszek ilyen lusta, hogy hagyom megtellni a telefonom tárhelyét!"

2022. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Offolok kicsit, de sosem értettem ezt a problémát. A telefon hardverét és az oprendszert is 100%-ban az Apple kontrollálja. Mért nem zárolnak a rendszer számára fixen a háttértárból párszáz megabájtot, hogy a hasonló eseteket elkerüljék? Miért tudja ezt minden másik oprendszer?

Csak azért érdekelne, mert már az isten tudja hányadik ilyen kérdés ez.

2022. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

"Miért tudja ezt minden másik oprendszer?"

Melyik?

Van az iPhoneonon is, nekem jelenleg 8,08GB-t foglal még a rendszeren felül.

De a bolond felhasználó ellen nincs védelem, ezt te is tudod, csak jól esik kicsit szidni az almát mi? :D

Arról nem tehet sem az ájfón, sem a droid ha hülye a júzer és telerakja mindennel a gépét, telefonját és aztán szegény technika pedig próbálja megoldani a lehetetlent és ezért homokórázik. Ahhot tudnám hasonlítani amikor a benzin kifogy a kocsiból, van tartalék mennyiség, van lámpa, figyelmeztetés, újabb kocsikon számolja a még megtehető távolságot, mégis sokan lerohadnak mert kifogy a tank.

2022. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"De a bolond felhasználó ellen nincs védelem, ezt te is tudod, csak jól esik kicsit szidni az almát mi? :D"


Nekem is almám van és szeretem.


Amúgy pl. a Windows ezt nagyon szépen kezeli. Meg gondolom az összes PC-re készült oprendszer (mást mélyebben nem ismerek), de van egy olyan tippem, hogy az Android is, mert még ott sem hallottam egyáltalán erről a problémáról, tehát igazából csak ez alapján következtetek erre.

2022. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom butaságot csináltam, lusta voltam de ezegy jó tanulsag. Koszonom a valaszokat/tippeket
2022. jún. 9. 23:45
 6/6 Morzsi007 ***** válasza:
Régen volt, hogy 0kB szabad helyem volt az iphone-on. Működöt, bár néha kicsit belassult.
2022. jún. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!