Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone feltöltőkártyás...

Vodafone feltöltőkártyás számok miért nem szűnnek meg ahogy elvileg kellene?

Figyelt kérdés

Hirdetés miatt vettem egy ideiglenes Vodafoneos számot.

Ha fel volt töltve 1 év után szűnik meg. Ha sosem volt akkor 4 hónap után.


Bőven lejárt ez az idő. Adatot sem egyeztettem. Annak is lejárt a határideje.


Még mindig látszik a Vodafone fiókomban.


Igazából nem probléma de nem így kellene lennie.

Máskor és másoknál nem így volt.



2022. jún. 11. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Még mindig látszik a Vodafone fiókomban."

De attól lehet hogy már nem működik.

2022. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ki is cseng?
2022. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem cseng ki, a hívott szám átmenetileg (!!) nem kapcsolható.

Ehhez hozzátartozik, hogy miután elvileg végleg meg kellett volna szűnnie a számnak (már sok hónapja) a kártyát kettétörtem és kidobtam.


Később láttam, hogy a Vodafone fiókban még ott van a szám. Akkor még elvileg használható is volt.

Most már letiltottként jelzi, mert az adategyeztetést természetesen nem csináltam meg.


Egyébként akkor sem letiltani kellett volna, hanem a szerződést felmondania a szolgáltatónak.


Már duplán nem kellene léteznie, de a fiókban ott van.


Máskor mások elmondása alapján eltűnt végleg, miután lejárt az érvényességi idő.

2022. jún. 12. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért menj utána és kérdezd meg a vodafonet! Nehogy az legyen, hogy van rajta valami tartozás és emiatt nem szűnik meg. Aztán majd lesz kapkodás amikor fél-egy év múlva jön a levél a behajtótól, hogy hát ez mos 540ezer lesz ha 3 napon belül befizeted.

(Én kaptam ilyent a telekom balféksége miatt)

2022. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül megszűnt, mielőtt rákérdeztem volna újra ránéztem és már eltűnt. Így több mint egy év után érdekes, hogy pont ekkor, de megszűnt.
2022. júl. 8. 09:12
 6/6 anonim ***** válasza:
A Vodafone-t most éppen el akarják adni. Egy mobilcég annál értékesebb, minél több a sim-kártyája. Vélhetően amikor a cégérték vizsgálata volt, akkor még hagyták, hogy a kártyát éljenek, aztán kikapcsolták őket, ahogy kellett.
2022. dec. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!