Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huaweiesek,az én telefonom...

Huaweiesek,az én telefonom miért ilyen?

Figyelt kérdés
2022. jún. 11. 11:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Az én telomban miért hiányzik a z erecovery menüben az emergency backup?(power+volume up...),pedig a YouTubra felrakott videókban megcsinálják.És csillag-kettöskeresztes kód miért nem működik a segélyhívóban holott elvileg kéne.egyik telefonba megy másikba nem
2022. jún. 11. 11:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Linket kérek, illetve részletesebb magyarázatot, hogy mi nem működik.


-Egy Huawei tulaj

2022. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lájsz ***** válasza:
Nem minden Huawei telefonban van erecovery. Illetve a folyamatos frissitéseknek köszönhető sok esetben az újabb szoftververziókból kiveszik ezt az opciót akkor is ha korábban az adott típusban ott volt, megszüntetve ezzel az Google zár (frp) megkerülésének az esélyét. Gondolom hasonló probléma miatt keresed a megoldást te is. Ha igen, a legegyszerűbb ha profitra bízod a dolgot.
2022. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vegyél samsungot
2022. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mármint profira?
2022. jún. 18. 16:34
 6/6 Lájsz ***** válasza:
Igen profira akart lenni, csak ez a vacak menet közben javította amit írtam. 😄
2022. jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!