Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betörtem a telefonom! Mit...

Betörtem a telefonom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap betörtem a már 4 éves Huawei P smart 2018-as telfonom kijelzőjét és használhatatlan, emellett még régebben letört az alsó hátlapja ezért hangja sincsen.Ezt megéri megcsináltatni vagy inkább vegyek újat?

2022. jún. 12. 09:56
A kérdező szavazást indított:
Vegyek újat
Csináltassam meg
22 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Mindenkepp csinaltasd meg, tokre megeri a 4 eves romma tort keszuleket patkolni, tuti van hozza gyari alkatresz is meg az akkuja sincs nyilvan szethajtva. Alig lesz igy dragabb mintha ujat vennel, tenyleg.
2022. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt értem csak ezt anyámnak kéne elmagyarázni...
2022. jún. 12. 10:16
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Kerj ajanlatot a javitasra, aztan nezd ossze alegy uj, hasonlo tudasu keszulek araval. Egyebkent ha nem te fizeted, tul sok beleszolasod nincs, azt ugye tudod?
2022. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyukával kézenfogva elmész egy szervízbe, ahol megmondják majd, hogy:

1. Nincs hozzá alkatrész.

2. Ha van, akkor annak az árából már vehetsz új telefont.

2022. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb 50k-s volt valamikor a telefon. Használod 4 éve, vagyis a sérülések nélkül is leírhatjuk az értékét már nullára.


Nem néztem komolyabban utána, csak az első google találatból írtam ki az alábbi árakat:

20k a kijelző csere.

Ha már arra jár a szerelő egy új akksi is kellene ami 8-10k

Plusz a hátlap cseréje szintén 10-k

40k lenne a nulla forintot érő telefon javítása.

2022. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
58%
Vegyél újat. Hidd el jobban megéri.
2022. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan 6os? Inkább dobjon ki több pénzt, miközben egy javítás olcsóbb? Ez sikeres gratula! Level up max level.
2022. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
#7: ha abbol lehet valasztani, hogy 40 rugoert megjavitasz valamit ami amugy is elavult vagy 50-ert veszel ujat garanciaval, akkor szerinted melyik eri meg jobban?
2022. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"ujat garanciaval" törésre is.
2022. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!