Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Snapdragon 670 és Google...

Snapdragon 670 és Google Pixel 3A XL vélemények?

Figyelt kérdés
35 ezerért mire képes? Játékok alatt illetve alap felhasználásra és milyen a kamerája?

2022. jún. 13. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a telefon max használtan 35K :D Családban van még, az utolsó frissítése májusban érkezett meg, elméletileg még kapni fog egyet júliusban. Még mindig jók és megbízhatóak. Nincs gond velük. Kamerája pedig még mindig szuper.
2022. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
zseniális kamera, alap felhasználásra tökéletes, játékok közül biztos van ami kicsit megizzasztja (az újabbak) de ha nem túl gépigényessel játszol évekig jó lesz.
2022. júl. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most cseréltem le egy 6a-ra. Imádtam, de kezdett lassulni a kamerája (rendszeres több másodperces betöltések) és videófelvételben is kezdett képkockákat eldobálni. Valószínűleg egy nagytakarítással vissza lehetett volna nyerni némi teljesítményt, de mivel úgyis véget ért a support periódus, inkább lecseréltem. Ha pénzszűkében lettem volna, simán használtam volna még tovább.

A Google Pixel kamerák szerintem is verhetetlenek a Pixel 3 óta. Mára azért felzárkózott a konkurencia, de még mindig ők az etalon. Kevés megapixel, de csodálatos, élethű képek. A Pixel 3 annyival a kora előtt járt, hogy a szenzor gyakorlatilag ugyanaz a 6a-ban mint ami a 3a-ban volt, és még mindig istenítik.

2022. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hogy tudtál ilyen gyorsan 6a-t beszerezni? mik az első benyomások róla? ha még túl korai a kérdés később is írhatsz - persze ha van kedved - akár privátban. érdekelne :)
2022. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előrendeltem a Google Store-ban, pénteken érkezett meg. Németo-ban vagyok, otthon nem tudom, hogy volt-e rá lehetőség.

Mivel a képernyője jobban kitölti a kasztnit, ezért csak 1-2 mm-rel nagyobb a 3a-nál, de sokkal nagyobbnak érződik, aminek amúgy nem örülök -- ezt már kifejezetten nehéz egy kézzel átérni. Vastagabb és nehezebb is jóval.

Villámgyors, és a kamerája a szokásos Pixel-gyönyör, de már nem csak fotókon, hanem videón is. Minden képkocka fullos HDR, nagyon-nagyon fain. És a videó stabilizátora annyira jó, hogy eleinte néha azt hittem, lefagyott :)

A 3a hátsó ujjlenyomatolvasója nekem jobban tetszett, mint a 6a képernyőbe épített verziója, de ezt nyilván megszokom majd.

Maga az Android ugye tök ugyanaz a kettőn (...még, egészen a következő frissítésig, amit a 3a nem kap már meg) tehát olyan nagy újdonságok nincsenek. De nem bántam meg, élvezem hogy hasít.

2022. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Update: a 6A három órán keresztül bekapcsolt képernyővel merült a táskámban. Nem volt semmilyen app megnyitva, a home screen volt rajta amikor kivettem/észrevettem. Ilyet még nem b*sztam. Ha még egyszer előfordul, visszaküldöm.
2022. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez elég gáz de nyilvánvalóan szoftveres hiba amit (remélhetőleg minél előbb) javítanak
2022. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csinálta többször, talán már javították is, de egyre jobban utálom ezt a telót. Az ujjlenyomatolvasó katasztrófa, rendszeresen 2-3 próbálkozás kell. A teló minden felülete, de főleg a képernyője és oldala úgy csúszik, hogy fekve az ágyban alig tudom használni, mert a súlya + csúszása miatt folyton ki akar esni a kezemből ha nincs alatta a tenyerem. A feleségemmel fogunk cserélni a 4A-jára, őt kevésbé irritálják ezek a dolgok.
2022. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!