Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Örököltem nagymamámtól egy...

Örököltem nagymamámtól egy iPhone t aki sajnos elhunyt!Face id ugyebár nem nyitja fel és a jelkódot sem tudja a család!Lehet ezzel valamit kezdeni v mit tudnék csinálni vele vagy ilyenkor kuka?

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vidd be egy iphone szakszervízbe és mond el a helyzetet.Szerintem megoldható bár nem ingyen lesz.
2022. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Tipikus családi szitu, hogy egy öregasszony iPhone-t birtokol.

Nem inkább loptad/találtad..?

2022. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

FaceID nem nyitja fel? Hogyhogy?


06 80 983 435 ez az Apple magyar ügyfélszolgálati száma. Itt tudod elintézni hogy feloldják. Be kell venni a hagyatéki leltárba - sorozatszám szerint - és a hagyaréki tárgyaláson a közjegyzőtől kapott végzéssel lehet bizonyítani az Apple felé, hogy a tiéd. Irassátok bele, hogy a készüléket ki örökli.


De mivel iOS 3.1.3 a legfrissebb oprendszer rá, érdeme lenne egy gyári visszaállítást csinálni rajta, mert azon még nem volt iCloud zár. Persze így az adatok elvesznek.

2022. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem nem lopott/talált!Ez az igazság de nem fogok magyarázkodni nyilvan vártam a hasonló hozzászólásokat de mindegy mindenki azt hisz amit akar!Ha annyira tudni akarod ajándékba kapta
2022. jún. 13. 21:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Jaja az iOS7-el jelent meg az aktiválási zár. Szóval ez az öreg iPhone gond nélkül visszaállítható gyárira iTunes segítségével.
2022. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem irtam h öreg iPhone!Egy iPhone 11 pro rol van szó!
2022. jún. 13. 21:40
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajj bakker én úgy olvastam, hogy iPhone 1 :D

Ha 11 pro akkor az van amit fentebb írtam. Valakinek a nevére kell vennie a hagyatéki eljárás során. Utána ő kezdeményezheti az Applenél a készülék feloldását.

Hívd fel az applet a fenti számon, ők megmondják sokkal pontosabban hogy mi a helyzet.

Nem kuka, de lesz egy kis ügyintézés vele.

2022. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves volt a mamád, de valaki gondolom beállította a telefont neki, mikor megkapta. Ezt az embert kellene megkeresni, mert nem hiszem, hogy a mama egymaga képes volt jelkódot, face id-t beállítani magának meg egy apple id-t létrehozni.
2022. jún. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha lenne bennetek illem-tisztelet, a telót is eltemetnétek-bezúznátok...sírrablók, hátha a széf kódja is előkerül belőle...pfff
2022. jún. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Morzsi007 ***** válasza:
50%

“Face id nem nyitja fel, hogyhogy”

Csukott szemmel nem működik.

2022. jún. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!