Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen telefon, újonnan...

Van ilyen telefon, újonnan 250-300 ezer forint között?

Figyelt kérdés

Olyan androidos (!) telefont keresek, ami minden fronton legalább egy kicsit jobb mint a 2020-ás Samsung Galaxy A71, főleg jobb fényképeket készít, és az előlapi kamerája is jobb.


Mivel az a telefont került 2020-ban 165 ezer forintban, gondolom kell lennie ilyennek, ennyiért…


A márka igazából nem fontos.


Előre is köszi!



2022. jún. 14. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Realme GT pro, Samsung S21FE, Xiaomi 12X, Blackshark4, Samsung S21.


Picit drágábban Samsung S22.


Ha minden fronton jobbat akarsz, akkpr Samsung A52S 5g, Vagy Samsung A72, A53. Ezzek is remeke telefonok, és 200 ezer vagy az alatt vannak.

2022. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Nekem Samsung A12 van, imádom, nagyon jó a kamerája. Valamint Huawei P20 Lite kamerája is nagyon jó.
2022. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Ha már itt tartunk nyugodtan dobjatok be egy Poco F3-t, az is DSLR kamerákat alázó képeket lő.

Na viccet félretérve először is el kell felejteni mindent ami Xiaomi, Poco, Blackshark és társai, mert ennyi pénzért telefont kell venni, nem low-budget kínait amiből kispórolnak mindent, nem mellesleg már elég vastagon is fog a ceruza...

S21FE vagy S21, S22 teljesen jó, és nagyjából ennyi.

A többi felejtős, kamera elég érzékeny terület, mert hiába a jó optika, lencse és szenzor ha nincs normális kamera szoftver.

Ezt a Samsung és az Apple optimalizálja a legjobban, mióta a Pixel kiesett és elkezdett a Tenzorral nyomulni az is felejtős.

2022. jún. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
#1 Vagyok köszi a lepontozást. Ment viszont is.
2022. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Ennyi pénzért én is Samsungot vennék.

S21FE, S21, S22. Az S22 szerintem még mindig 300 fölött van, de egy S21 teljesen megfelelő és mai szemmel elég kompakt méretű. Ha nagyobb telefont akkor annál, akkor meg S21FE.

2022. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

Poco F3 -nak nincs jó képe, meg nem is volt, és egyik poco sem lesz. Budget kategória.


Samsung S21FE, picit drágábban az Samsung S22

2022. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!