Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen megbízható webshopok...

Milyen megbízható webshopok vannak manapság, ahonnan érdemes telefont rendelni?

Figyelt kérdés

Nem gyakran rendelek elektronikai cikket, így nem nagyon vagyok képben, hol milyen a garancia, hol nem vágnak át, tényleg azt kapom-e pontosan, amit rendelek.

Media Markt, Euronics, Emag. Ezekről tudok eddig. De ezeken 10-20k-val drágább, mint mád helyeken. Gondolom okkal, de azért mégis van még valamilyen megbízható opció? Ha már kiadok 100k-t, nem akarok semmi kellemetlenséget.

Válaszokat előre is köszönöm.



2022. jún. 17. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Bravomobil
2022. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Meg úgy összességében, az Árukeresőről mindegyik.
2022. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Samsung Experience Store
2022. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Alza, Aqua
2022. jún. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket

Árukeresőn a coolmobile.hu-val szemezek épp. Erről van valami vélemény?

Xiaomi telefonról lenne szó amúgy

2022. jún. 17. 23:47
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Ami a coolmobile.hu-t illeti az egy valós cég, 2 tulajdonossal. Az elektronikus beszámolójukat nézve megy nekik a szekér, 2020-ban 192 544 000 ft bevételük volt az e-beszámoló szerint. Bár ott a granciát nem tudom hogy hogy van, nem vásároltam még tőlük.
2022. jún. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vertigostore.eu
2022. jún. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ezekről tudok eddig. De ezeken 10-20k-val drágább, mint mád helyeken. Gondolom okkal, de azért mégis van még valamilyen megbízható opció? Ha már kiadok 100k-t, nem akarok semmi kellemetlenséget."

Azért adod ki a 10-20k összeget, hogy ők intéznem mindent ha baj van, akár úgy is hogy beviszed az üzletbe és kicserélik, ha jogos a dolog, ők vállaljűk a felelősséget.

A 10-20k-val olcsóbb megoldás esetén te postázgatod a cuccod a szervizbe. Van aki kockáztat és bejön, van akinek nem.

2022. jún. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
(8) és lehetőség is adódik , hogy csak 10 v. 24 hónap alatt fizesd ki a mobil árát 0% THM mellett.
2022. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bárhonnan, csak az Euronicsból semmit! Olvasd el a véleményeket, szinte mind negatív! Bánom, hogy én nem ezzel kezdtem, mert a vállalt szállítási határidőt már egy héttel túllépték, de nem hajlandóak közölni, hogy mikor kapom meg a rendelésem, amire előre kifizettem 150 ezer forintot. Az ügyfélszolgálat is kritikán aluli, úgy szórakoznak az emberekkel, hogy az valami vicc.
2022. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!