Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyorsan merül az új iphoneom....

Gyorsan merül az új iphoneom. Hibás lehet?

Figyelt kérdés
Par hettel ezelott vettem egy uj Iphone 12-ot. Azt vettem eszre rajta,hogy fel napos hasznalat utan merul 40-50%ot. Ha egy egesz oran keresztul hasznalom akkor kb 10-et. Az akksija 100%os. Hibas lehet,vagy ez normalis? A kepernyoidom altalaban 7-8-9 ora. Nagyjabol egy napot ha kibir a telefonom emelett.

2022. jún. 18. 19:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
40%
Ez mondjuk egy iPhone-tol krva gáz. Most ha az én xiaomimat veszem, a munkám miatt kb 10-12 órákat használom (videochat, telefon, videók stb), az bír másfél napot ilyen használat mellett 2,5 évesen. Szerintem valami gebasz van vele, vidd vissza. Ennyi pénzért pláne.
2022. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem hibás. Csak Apple, ezért!
2022. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
7-8-9 óra képernyőidő?? Mit csinálsz, telefonon éled az életed? Vagy te így nem dolgozol, csak telefont nyomkodsz egész nap?
2022. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

7-9 óra üzemidő teljesen jó egy iPhone 12-nél! Így nem is csoda, hogy naponta tölteni kell. Napi 8 óra használat az elég sok. Más ennyit dolgozik egy nap :D

Keress rá az iPhone battary saving tips kifejezésre, és kapcsolgass ki egy csomó mindent amire nincs szükséged (időzóna automatikus beállítása például felesleges ha nem utazol naponta)

Békélj meg vele, hogy ez ennyi.

Még jól is teljesít, mert az átlagos akku teszteken ennél jóval kevesebbet szoktak mérni - lásd youtubeon az akku teszteket.

1-es mitől lenne ez k. gáz? Ez egy kis telefon, egy kicsi akksival. Nem a telefont kell elmondani minden szarnak, a felhasználónak lett volna annyi esze, hogy előre körbenéz mielőtt megveszi.

(mielőtt megkapom a pofámba, hogy applefanboy vagyok: nem, nem vagyok, nekem is xiaomim van)

2022. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Ennyit bír az iPhone. Kb 7-8 óra képernyőidő, ami ugye aktív használat. 11-nél lehet kicsit kevesebb, 12 kb hasonló, 13 meg 1-2 órával több.

Átlag embernek mindennap töltenie kell ezeket, ha sokat használja. Én pl meló helyen is sokat használom, aztán délután játszok, videóchatelek rajta 2-3 órát. Ilyen este 7-8 körül már igényli a töltést.

2022. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Én is rajta vagyok 0-24ben,nalam kibir majdnem egy napot.Most vagyok 23%on
2022. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

"Most ha az én xiaomimat veszem, a munkám miatt kb 10-12 órákat használom (videochat, telefon, videók stb), az bír másfél napot ilyen használat mellett 2,5 évesen."


Pontosan milyen típus? Őszintén szólva nem hiszem el, hogy ennyit bír egy 2,5 éves telefon. Sőt, még azt sem, hogy egy új. Maximum valami aku kímélő módban.

2022. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
20%
Xiaomi mi A3, bírja, de nyilván nem fogom bizonygatni vagy elhiszed vagy nem.
2022. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Pontozzatok le irigyek,akkor is kibír egy napot.Az enyém 50%on van amikor a tietek már alszik
2022. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

5


Nem értem komolyan, hogy miért lettem leszázalékolva. :D Mert leírtam, hogy 7-10 óra körül van a mai iPhonok képernyőideje? :D Akkor menjetek fel nyugodtan youtubera, ezer videó van fenn róla, ugyanezt fogjátok látni.

És igen, mondom ezt iPhone tulajdonosként. 11-em van, mire délután 4-5 körül hazaérek, már dugnom is kell töltőre. Van, hogy elég este 10-kor felraknom és akkor is még csak 20%-on van, de az azért van, mert egész nap hozzá se nyúltam. Kb 7-8 óra a képernyőideje. Még lehet, sokat is mondtam.

Váltani fogok 13-ra, az elméletileg vagy 2-3 órával többet bír. :)

Le is lehet szavazni, mint használót, de akkor is egy napos az akksi idejük.

2022. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!