Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelóval készített fotók a...

Okostelóval készített fotók a tesztekben valamilyen utómunkán esnek át, hogy olyan jók lesznek?

Figyelt kérdés

Vettem egy telót 600 Euróért, de a tesztekben szereplő fotókat meg sem közelíti amiket valójában készíteni lehet vele. Az ultraszéles látószögű kamera egy fo$, a kép 1/3 része olyan, mintha babszemekből állna. A főkamera napsütésben általában OK, de gyakran úgy is teljesen élettelen, mű hatású totókat készít. Sötétben gyakorlatilag értékelhetetlen, kb mintha a 3 éves unokaöcsém rajzolta volna zsírkrétával. Szemcsés, a világos részek virítanak rajta stb.

Itt vannak pl tesztfotók, na ezekhez köze nincs a valóságban készült képeknek:

[link]

[link]



2022. jún. 19. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

1. megírhatnád h milyen telót vettél

2. az alap fotótudás nem árt egy telefon esetében sem

2022. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem IPhone 12-es telefonom van, de a fényképezés nekem totál sötét erdő, én ezzel sem tudok jó képet csinálni.
2022. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Google Pixel 6 Pro.

Am van egy fényképezőm, egy Canon PowerShot G7X Mark II, amit még kb 4 éve vettem. Jelenleg is kapható, 210 ezer Ft, tehát nem egy csúcs gép, de 10-ből 9 fotó király amit készítek vele. Általában jövök-megyek, munka közben, nyaraláson, buliban lövöm a fotókat, ezért gondoltam arra, hogy ha egy telóval is ilyen képeket lehet csinálni, akkor nem szórakozok külön fényképezővel. De meg sem közelíti. Uh lehet megy a levesbe. :-/

2022. jún. 19. 17:15
 4/7 anonim válasza:
Általában parasztvakítás. A tesztelők megkapják a készüléket és a borítékot zsebbe, nyilván olyan képeket fognak kirakni ami szénné van tuningolva vagy esetleg nem is a telóval készült. Érdemesebb vásárlói véleményeket olvasni, bár azt is könnyű manipulálni, beír a forgalmazó 20 kamu profilról 5 csillagos értékelést. Erről szól a marketing, csomagold a szart díszdobozba és add el. Telefonért 40 ezer ft a max amit érdemes kiadni.
2022. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A mobilkamerák nem az igényes fotósoknak készülnek. Láttál már esküvői fotóst csak mobillal fotózni? Nem is fogsz. Egy normális fényképezőgép a sokszorosára képes, mint egy 3-4 beépített lencsés mobil. Esetleg a felbontása nagyobb, de a különféle dolgok állíthatósága biztosan nem. A többségnek azonban elmegy, nekik készítik. Nem neked.
2022. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
OK, de azért legalább megközelíthetné azt a képminőséget ami a tesztekben szerepel, hamár azzal akarják eladni elsősorban. Ha egyáltalán tényleg a telóval készülnek a tesztfotók. Arról nem beszélve, hogy töltőt sem adnak hozzá, a Xiaomi töltő ami tegnap még töltötte ma már nem, sőt, mintha leszívná az akkut, 1 óra alatt lement töltés közben 35-ről 19 százalékra. A Lenovo töltővel most működik. Többé asszem nem veszek csúcskészüléket, fb pötyögésre meg ilyesmire jó az alap Xiaomi is 35 ezerért :-DD
2022. jún. 19. 23:19
 7/7 gbenyov ***** válasza:

Mutasd meg nekem azokat a rossz képeket.

Hasonlítsuk össze részben a reklám-teszt fotókkal.

Hasonlítsuk össze a sokkal olcsóbb SAMSUNG A51 közepes készülékkel, nappal, nagylátószögű obival és éjjel.


[link]

2022. jún. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!