Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miui 13 frissítés mikor érkezik?

Miui 13 frissítés mikor érkezik?

Figyelt kérdés
Van egy Redmi note 8t telefonom, egy ideje minden xarakszik rajta, már nagyon várom a feissítést, de egyszerűen nem találom, hogy mikor fog jönni. Annyit tudtam meg egyelőre, hogy erre a telefonra is érkezik majd. Nektek megérkezett már? Vagy hol tudom megnézni az enyémre mikor jön?

2022. jún. 20. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

9 Pro-ra augusztusra mondják, de ott nem láttam a 8T-t.

Az asszony 8T-jét is hazavágta a 12.5, teljesen lelassult. Szerintem a 13 se futna túl emberesen rajta. Gondolkodj custom ROM-on inkább.

2022. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hu ne is mondd, állandóan lefagy, lassú, magától kikapcsolgat, nem hagy telefonálni, ha hívnak nem tudom felvenni. Nem tudom mi a custom rom, nem értek ezekhez. Elmondanád nekem mi az?
2022. jún. 20. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyedi operációs rendszer, ami kijavítja a gyári romok hibáit. Jobb, gyorsabb, megbízhatóbb. Csak két bökkenő van: nagy technikai tudás kell egy ilyen telepítéséhez, valamint egy 8T (és bármilyen Xiaomi telefon) bootloadere alapértelmezetten zárt és csak speciális módon lehet nyitottá tenni, ami az új oprendszer feltelepítésének alapfeltétele. Plusz probléma, hogy ennek várakozási ideje is van, ami minimum 1 hét, néha 1 hónap.

Bonyolult az egész folyamat, mindenképpen szakembert és odafigyelést igényel.

2022. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor inkább lassan elgondolkozok egy másik Xiaomin
2022. jún. 20. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként te megkapod időben az értesítéseket (gmail, viber messenger)?

Úgy értem azonnal, nem percekkel vagy órákkal később.

2022. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem. Órákkal később kapok meg mindent messengeren. Vibert nem ismerem. A gmailes értesítések nem érkeznek meg, bekapcsoláskor szokta bedobni az összeset. De van, hogy az sms-eket se kapok meg, vagy az enyémet nem küldi el.
2022. jún. 20. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus MIUI betegség, vegyél inkább Samsungot. Azok jobbak.
2022. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Samsungból melyiket ajánlod?
2022. jún. 20. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!