Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor érkezik már frissítés a...

Mikor érkezik már frissítés a Honor 10-emre?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma látom a hírt hogy megjelent az Emui 10... Nekem még mindig 9.0 van a telefonomon, még a 9.1-es se érkezett rá meg. Mikor fog végre jönni a frissítés? Már nagyon várom...

2019. aug. 9. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal intézkedünk.
2019. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lol, nagyon vicces. Ezzel nem sokat segítesz, feleslegesen törted magad eme 2 szó leírásával. Biztos van rá okod hogy muszály volt ezt a rendkívül tartalmas hozzászólást idebiggyeszteni az orunk alá. Oka lehet egy szomorú gyerekkor, antiszoci élet vagy nem is tudom, de mindenképp kösz a hasznos hozzáfűznivalód.
2019. aug. 9. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor miért nem a Jézuskának írtál?
2019. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden telefonra más időben jelenik meg, valakinek hamarabb, valakinek később.


A mai nap folyamán csak bemutatták az EMUI 10-et, szó sem volt a frissítés elindításáról. Mellesleg a Honor telefonok nem EMUI-t, hanem Magic UI3-at fognak kapni.

2019. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, csupa szakértő. A jézuskás válaszolónak annyit, hogy nem itt kell kiélni magad, légy kemény inkább a való életben, és ott oszd a csodálatos megjegyzéseid. Utolsó, kösz, de eddig is tisztában voltam vele, csak mivel már a 10 is kijött gondoltam lassan itt az ideje hogy frissítést kapjak a 9.1-re. És nem, a honor telefonok továbbra is Emuit kapnak, kivétel persze van (Honor View 20, stb magic UI-os).
2019. aug. 9. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!