Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG k42 pár hónapja vettem ,...

LG k42 pár hónapja vettem , újra tettük mert nem jött be elakartuk adni viszont most Google fiók ba akar bejelentkezni aminek nem tujdjuk a jelszavát (kitudja előző tulaj mit adott meg) mit lehet vele tenni? Nehéz házilag megcsinálni ?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan videót ami lépésről lépésre megmutatja mit hogyan kell és működik is?
2022. jún. 20. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Google fiók - személyhez kötött, nem használhatod egy másik

emberét.

2022. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, ezért nem köll lopott telefont használni
2022. jún. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Három lehetőség van:

1. Loptad a telefont

2. Az lopta, akitől vetted

3. A tulaj túl sügér volt ahhoz, hogy gyári visszaállítást csináljon


1. és 2. esetben nem tudsz semmit tenni. 3. esetben keresd meg, akitől vetted, hogy jelentkezzen be, aztán reseteled rendesen.


Nem véletlen van ez, hanem lopásgátló (pontosabban remélhetőleg a paraszt nem lopja el, ha tudja, hogy úgyse lehet használni)

2022. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen
2022. jún. 22. 22:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!