Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijelzőbe épített ujjlenyomat...

Kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasó működik üvegfólián keresztül?

Figyelt kérdés

2022. jún. 22. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, S20FE és működik
2022. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

S10+-nál tapasztaltam azért gondokat vele üvegfólián keresztüli használattal, szerintem sokat ront az olvasó működésén.

A megoldás sajnos vagy olyan üvegfólia, amin hagytak ki lyukat, vagy egy kerámiafólia.

2022. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem általában azért működnek az ujjlenyomatolvasók a legtöbb üvegfólián keresztül, de ha esetleg egyáltalán nem működne, akkor szerintem másfajta üvegfóliával kell próbálkozni. Persze lehet, hogy üvegfóliával nem fog tökéletes lenni az ujjlenyomatolvasó, de azért szerintem ha nem is tökéletes, azért használható szokott lenni általában.
2022. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen
2022. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A legújabb Samsung telefonokban van már külön beállítás arra, hogy ha üvegfóliát teszel a kijelzőre akkor "érzékenyebbre" tudod állítani az érintést. Ezáltal az újlenyomatolvasás is érzékenyebb.

Legalábbis az én S21FE, és barátnőm A325G telefonjában is van ilyen beállítás.

2022. jún. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 360°-os szilikon tokot szerettem volna, de azon van egy kivágás az olvasónál. Mivel nemtudom mennyire lenne zavaró, gondoltam nézek valami mást. 360°-os mágneses rokra gondoltam még, viszont ott egy vásárlói véleményben azt olvastam hogy azon kereszül nem működik (edzett üveg)

Egyenlőre még nézelődök.

Amúgy Samsung galaxy A53 5G-m van szóval ezen is biztos van.

2022. jún. 23. 20:22
 8/11 anonim ***** válasza:
1 vélemény nagyon sokat számít
2022. jún. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdeztem, hogy ne csak arra az egy véleményre adjak. A szilikon előlapot meg kipróbáltuk egy ismerősömmel, nekünk nem működött vele.
2022. jún. 24. 07:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Működik csak újra kell tanítani az új lenyomatot. Vagy is érdemes, mert kevesebbet hibázik.
2022. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!