Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon lett a Xiaomi...

Jó telefon lett a Xiaomi Redmi Note 11 Pro?

Figyelt kérdés

92 ezer forintért megéri?

[link]

jún. 23. 01:34
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Annyiért drága, találsz jobbat.kb 60e lenne a reális ára.
jún. 23. 07:37
 2/5 anonim válasza:
75%
Nem nagyon tud többet, mint a 10 pro. Legalábbis nem annyival tud többet, mint amennyivel drágább
jún. 23. 08:36
 3/5 A kérdező kommentje:

Amikor kitettem a kérdést még az egyik bolt tényleg 92-be adta. Ennyiért viszont már lehet, hogy nem éri meg.

És halottam azt, hogy csak Full HD videót képes felvenni. De gondolom a kamera optikája jobb, ezért lehet, hogy van hasonlóan jó videózásban mint a redmi note 10 pro 4K-ba.

Az üzemidöről meg ilyenekről nem tudok semmit. Viszont azt halottam, hogy a CPU ami benne van viszont jóval erősebb. És ez jól fog jönni úgy alapfelhasználásra is. De főleg játékokhoz a 120Hz kijelző mellé.

jún. 23. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azért megnézném hogy egy ekkora kamerával mikor veszel fel érdemben 4k videót....

Felbontás egy

De kihasználja az optika ezt a felbontást?

Szerintem boldog lehetsz ha egy mobil összehoz egy full hd t

jún. 23. 17:50
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Hát igen, pláne ebben az ár érték arányban. Viszont full hd 60 fps sincs benne. Az viszont már zavaró lehet, bár szerintem annyira nagy szükségem nincs rá.
jún. 23. 17:57

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!